Homeاجتماعیادامه بارش باران‌...

ادامه بارش باران‌ در مناطق مختلف گیلان

هواشناسی گیلان اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی از شب گذشته به آسمان گیلان سواحل تالش با ۵۲ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را داشته است.

به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی استان گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون در همه‌ی شهر‌های استان کم و بیش باران می‌بارد گفت: با ورود سامانه بارشی از دیشب به استان سواحل گیسوم تالش با ۵۲ میلیمتر، آستارا ۲۳ میلیمتر، کیاشهر ۲۱، امام زاده اسحاق ۲۰ میلیمتر و بندر انزلی ۱۸ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را داشته است.

محمد دادرس با بیان اینکه این سامانه بارشی تا ظهر پنجشنبه در گیلان ماندگار است.

افزود: از صبح پنجشنبه سامانه تضعیف شده و به تدریج دمای هوا افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به وضعیت دریا، تصریح کرد: دریا امروز و فردا با ارتفاع موج حداکثر ۲ متر برای شنا و فعالیت‌های دریانوردی نامناسب است.

محمد دادرس همچنین دمای هوای شهر رشت را امروز در گرم‌ترین ساعت ۲۶ درجه اعلام کرد و افزود: رطوبت هوای این شهر نیز ۱۰۰ درصد است.

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان؛ در ۲۴ ساعت گذشته ازبرم سیاهکل ۳۴ درجه سلسیوس گرم‌ترین و اسبه وونی تالش با ۹ درجه خنک‌ترین مناطق استان بوده اند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.