×

ادامه بارش باران‌ در مناطق مختلف گیلان

 • کد نوشته: 92026
 • ۱۴۰۲-۰۶-۰۸
 • 78 بازدید
 • ۰
 • هواشناسی گیلان اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی از شب گذشته به آسمان گیلان سواحل تالش با ۵۲ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را داشته است. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی استان گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون در همه‌ی شهر‌های استان کم و بیش باران می‌بارد گفت: با ورود سامانه بارشی از […]

  ادامه بارش باران‌ در مناطق مختلف گیلان
 • هواشناسی گیلان اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی از شب گذشته به آسمان گیلان سواحل تالش با ۵۲ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را داشته است.

  به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی استان گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون در همه‌ی شهر‌های استان کم و بیش باران می‌بارد گفت: با ورود سامانه بارشی از دیشب به استان سواحل گیسوم تالش با ۵۲ میلیمتر، آستارا ۲۳ میلیمتر، کیاشهر ۲۱، امام زاده اسحاق ۲۰ میلیمتر و بندر انزلی ۱۸ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را داشته است.

  محمد دادرس با بیان اینکه این سامانه بارشی تا ظهر پنجشنبه در گیلان ماندگار است.

  افزود: از صبح پنجشنبه سامانه تضعیف شده و به تدریج دمای هوا افزایش می‌یابد.

  وی با اشاره به وضعیت دریا، تصریح کرد: دریا امروز و فردا با ارتفاع موج حداکثر ۲ متر برای شنا و فعالیت‌های دریانوردی نامناسب است.

  محمد دادرس همچنین دمای هوای شهر رشت را امروز در گرم‌ترین ساعت ۲۶ درجه اعلام کرد و افزود: رطوبت هوای این شهر نیز ۱۰۰ درصد است.

  به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان؛ در ۲۴ ساعت گذشته ازبرم سیاهکل ۳۴ درجه سلسیوس گرم‌ترین و اسبه وونی تالش با ۹ درجه خنک‌ترین مناطق استان بوده اند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=92026

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *