×

ادامه بارندگی و ابرناکی آسمان در گیلان تا اوایل هفته آینده

 • کد نوشته: 13906
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۳
 • 87 بازدید
 • ۰
 • سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی، وزش باد و بارندگی در استان تا اوایل هفته پیش رو خبر داد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، مازیار غلامی روز پنجشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت جوی ناپایدار در منطقه است که بر این اساس مه […]

  ادامه بارندگی و ابرناکی آسمان در گیلان تا اوایل هفته آینده
 • سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی، وزش باد و بارندگی در استان تا اوایل هفته پیش رو خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، مازیار غلامی روز پنجشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت جوی ناپایدار در منطقه است که بر این اساس مه آلود بودن هوا، بارندگی، وزش باد و ارتفاعات احتمال بارش برف پیش بینی می شود.

  وی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی ، گاهی وزش باد و ارتفاعات احتمال بارش برف عنوان و برای فردا (جمعه) نیز آسمان را ابری و مه آلود، در بعضی نقاط بارندگی، گاهی وزش باد، اواخر وقت با کاهش ناپایداری و ارتفاعات احتمال بارش برف پیش بینی کرد.
  غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۱۸ درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با ۲درجه مربوط به دیلمان و ارتفاعات جنوب شرقی استان ذکر کرد.

  سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب ۱۴ و هشت درجه ثبت شده است.
  وی اضافه کرد: بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته با ۸.۶ میلیمتر مربوط به بندرانزلی بوده و در ایستگاه هواشناسی فرودگاه رشت نیز بارش ۴.۷ میلیمتر باران ثبت شده است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13906

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *