×

ادامه شگفتی‌سازی یاران بیل با شکست شیاطین سرخ

 • کد نوشته: 3886
 • ۱۳۹۵-۰۴-۱۱
 • 170 بازدید
 • ۰
 • ولز در یک بازی جذاب و تماشایی موفق شد بازی باخته مقابل بلژیک را به برد تبدیل کند تا حریف پرتغال و کریستیانو رونالدو در نیمه نهایی شود. تیم های بلژیک و ولز در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ از ساعت ۲۳:۳۰ در شهر لیل به مصاف یکدیگر رفتند. تیم بلژیک بازی را هجومی […]

  ادامه شگفتی‌سازی یاران بیل با شکست شیاطین سرخ
 • ولز در یک بازی جذاب و تماشایی موفق شد بازی باخته مقابل بلژیک را به برد تبدیل کند تا حریف پرتغال و کریستیانو رونالدو در نیمه نهایی شود.

  تیم های بلژیک و ولز در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ از ساعت ۲۳:۳۰ در شهر لیل به مصاف یکدیگر رفتند.

  تیم بلژیک بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۸ دفاع تیم ولز را بهم ریخت اما دروازه بان و مدافعان این تیم در سه نوبت پشت سر هم توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند تا تنها یک کرنر نصیب بلژیک شود. بلژیک به بازی خوب خودش ادامه داد و در دقیقه ۱۳ روی شوت تماشایی ناینگولان از فاصله ۲۷ متری موفق شد دروازه ولز را باز کند.

  شاگردان کریس کولمن پس از این گل بازی بهتری از خودشان ارائه دادند و در دقیقه ۲۶ روی یک کار خوب تیمی صاحب موقعیت مناسبی شدند اما کورتوا با یک عکس العمل تماشایی ضربه نیل تیلور را دفع کرد تا دروازه تیمش را نجات دهد. ولز به حملاتش ادامه داد و در دقیقه ۳۰ روی کرنر رمزی و با ضربه سر پر قدرت اشلی ویلیامز به گل تساوی دست یافت.

  بازی در ادامه متعادل دنبال شد و ولز در چند صحنه روی ضد حملات خطرناک نشان داد اما نیمه نخست در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

  نیمه دوم با ورود فلاینی به جای کاراسکو آغاز شد. بلژیک همانند نیمه نخست بازی را بهتر شروع کرد و شوت دی بروین و آزار در فاصله ای نزدیک با اختلافی اندک از کنار دروازه ولز به بیرون رفت. ولز در دقیقه ۵۵ روی نخستین حمله جدی خودش در نیمه دوم روی حرکت خوب بیل و پاس رمزی و توسط رابسون کانو که در داخل محوطه جرمیه بلژیک یک چرخشی کرایفی تماشایی انجام داد به گل دوم خودش هم دست یافت.

  بلژیک در ادامه برای زدن گل تساوی جلو کشید اما توان عبور از خط دفاعی مستحکم ولز را نداشت و تنها در اطراف محوطه جریمه این تیم پاسکاری کرد. بازی در ادامه با حفظ توپ بلژیک دنبال شد اما این تیم در خلق موقعیت جدی ناکام بود. بلژیک در دقیقه ۷۵ در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه سر فلاینی به بیرون رفت. رمزی که ستاره ولز در این جام بوده در دقیقه ۷۵ به دلیل خطای هند کارت زرد دریافت کرد تا در صورت صعود تیمش بازی نیمه نهایی را از دست بدهد.

  لوکاکو که شب خوبی را سپری نکرده بود در دقیقه ۸۰ روی خط محوطه جریمه توسط دیویس که یک کارت زرد داشت تعادلش بهم خورد اما داور اعتقادی به خطا نداشت. ناینگولان در دقیقه ۸۳ پس از ضربه ویلیامز در محوطه جریمه ولز سرنگون شد اما داور بدون توجه به فریادهای بازیکنان بلژیک دستور به ادامه بازی داد.

  تنها دو دقیقه بعد تیم ولز روی یک ضد حمله سریع روی پاس گانتر و ضربه سر وکس به گل سوم خودش هم رسید تا کار بلژیک را بتوان تمام شده دانست. حملات بی هدف بلژیک در دقایق پایانی به نتیجه نرسید تا ولز به شگفتی سازی خودش ادامه دهد و برای نخستین بار در تاریخ به نیمه نهایی یک تورنمنت بزرگ برسد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3886

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *