خانهسیاسیادعای جدید روزنامه...

ادعای جدید روزنامه کیهان: رسانه‌های اصلاح‌طلب غربگرا تحت نفوذ موساد هستند!

روزنامه کیهان تلویحا ادعا کرد که موساد در روزنامه‌های اصلاح‌طلب نفوذ کرده است و به روزنامه‌نگاران این رسانه‌ها خط می‌دهد!

به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه کیهان نوشت: یادداشت‌نویس ضدایرانی رویترز به نام «جان آیریش» جاسوس موساد بوده و یک افسر موساد در تماس به او گفته است: «باید فضای رسانه‌ها به گونه‌ای باشد که نخبگان در ایران را به این تحلیل برساند که بدون برجام، اقتصاد ایران شکست خواهد خورد.»!

روزنامه کیهان تلویحا ادعا کرد که موساد در روزنامه‌های اصلاح‌طلب نفوذ کرده است و به روزنامه‌نگاران این رسانه‌ها خط می‌دهد!

طیف غربگرا هم به‌ جای ابراز شرمندگی به خاطر پوچ از آب در آمدن وعده‌های برجامی، یا اعتراض به کلاهبرداری آمریکا، در اردوگاه غرب ایستاد و مدعی شد که برای عملی شدن وعده‌های لغو تحریم، ایران باید به مطالبات FATF هم تن بدهد! بر این مبنا دولت روحانی پنهانی به FATF تعهداتی شامل ۴۱ بند و در قالب اکشن‌پلی را داد و ۳۷ مورد آن را هم به اجرا گذاشت. اما این اقدام هم نه‌تنها موجب کاهش تحریم‌ها نشد، بلکه شمار ۸۰۰ تحریم پیش از برجامی، به ۱۷۰۰ تحریم افزایش یافت!

این روزنامه در ادامه مدعی شده است: اینکه چرا جریان غربگرا همچنان بر تکرار این مسیر پر خسارت اصرار می‌ورزد از آنجا مشخص می‌شود که چندی پیش در گزارش برخی رسانه‌ها افشا شد که یادداشت‌نویس ضدایرانی رویترز به نام «جان آیریش» جاسوس موساد بوده و یک افسر موساد در تماس به او گفته است: «باید فضای رسانه‌ها به گونه‌ای باشد که نخبگان در ایران را به این تحلیل برساند که بدون برجام، اقتصاد ایران شکست خواهد خورد.»!

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.