×

استاندار گیلان تأکید کرد: استفاده مدیران از تشکل‌های غیر دولتی برای ریشه‌کنی اعتیاد

 • کد نوشته: 13258
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۲
 • 77 بازدید
 • ۰
 • استاندار گیلان گفت: تمام مدیران باید مناسب با حیطه دولتی و کاری خود و استفاده از تشکل‌های غیر دولتی با جدیت و همت والا برای ریشه‌کنی اعتیاد تلاش کنند. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» محمدعلی نجفی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به تلاش‌های بسیار برای […]

  استاندار گیلان تأکید کرد: استفاده مدیران از تشکل‌های غیر دولتی برای ریشه‌کنی اعتیاد
 • استاندار گیلان گفت: تمام مدیران باید مناسب با حیطه دولتی و کاری خود و استفاده از تشکل‌های غیر دولتی با جدیت و همت والا برای ریشه‌کنی اعتیاد تلاش کنند.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» محمدعلی نجفی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به تلاش‌های بسیار برای ایجاد فرصت‌های شغلی در کارگروه اشتغال گیلان اظهار کرد: اگر جوانی که برای او اشتغال ایجاد شد، به دلایل مختلف درگیر اعتیاد و مواد مخدر شود تمام تلاش‌ها و سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در این زمینه بی‌فایده است.

  وی به خطر بلای خانمان‌سوز اعتیاد برای هر کدام از شهروندان اشاره کرد و افزود: تمام مدیران دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید مناسب با حیطه دولتی و کاری خود در بخش‌های مختلف حقوقی و قضایی، فرهنگی، پیشگیری، درمان و حمایت‌های اجتماعی، مقابله با عرضه و استفاده از تشکل‌های غیر دولتی با جدیت و همت والا برای ریشه‌کنی اعتیاد تلاش کنند.

  استاندار گیلان تصریح کرد: افزایش کشفیات مواد مخدر در کشور نشان می‌دهد همت بلندی در راستای مبارزه با مواد مخدر در کشور وجود دارد.
  منبع:فارس

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13258

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *