×

استاندار گیلان خبر داد: افزایش شاخص گازرسانی شهری از ۶۳ درصد ابتدای دولت تدبیر و امید به ۹۶ درصد

 • کد نوشته: 10844
 • ۱۳۹۵-۱۱-۱۹
 • 136 بازدید
 • ۰
 • استاندار گیلان از افزایش شاخص گازرسانی شهری از ۶۳ درصد ابتدای دولت تدبیر و امید به ۹۶ درصد خبرداد و گفت: به یاری خداوند ۷ شهرستان گیلان جزو شهرستان های سبز قرار خواهند گرفت. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم،محمد علی نجفی در آیین افتتاح پروژه‌ها با تبریک ایام ا…دهه مبارک فجر و گرامیداشت […]

  استاندار گیلان خبر داد: افزایش شاخص گازرسانی شهری از ۶۳ درصد ابتدای دولت تدبیر و امید به ۹۶ درصد
 • استاندار گیلان از افزایش شاخص گازرسانی شهری از ۶۳ درصد ابتدای دولت تدبیر و امید به ۹۶ درصد خبرداد و گفت: به یاری خداوند ۷ شهرستان گیلان جزو شهرستان های سبز قرار خواهند گرفت.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم،محمد علی نجفی در آیین افتتاح پروژه‌ها با تبریک ایام ا…دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تمامی شهدای انقلاب‌اظهار داشت: برای‌تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت داریم.

  وی با بیان اینکه شهرستان رودبار در مسیر توسعه روند مثبتی را طی می‌کند، افزود : خدمات صورت گرفته در حقیقت خدمات نظام و انقلاب است .

  وی از رشد شاخص‌های توسعه‌ای استان در دولت تدبیر و امید خبر داد و افزود : اتفاقات خوبی در جهت توسعه استان در حال انجام است که همه مستند به گزارشات مرکز آمار ایران و پژوهش های مجلس است.

  نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت ایجاد امید در مردم تاکید کرد و افزود : تحقق این مهم از جمله تاکیدات رهبر معظم انقلاب و از اندیشه های دولت تدبیر و امید به شمار می رود و وظیفه داریم امید را در جامعه بیشتر کنیم.

  وی ضرورت حفظ وحدت را ازجمله تاکیدات حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد افزود : حضرت امام (ره) بارها و بارها تقریباً در تمامی سخنانشان بر ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی جهت خدمت به مردم تاکید داشتند .

  وی تامین آب شرب مناسب را از جمله خواسته های دیرین مردم منجیل عنوان وبر لزوم تسریع این مهم تاکید کرد و افزود: اصلاح خط انتقال آب در منجیل و شبکه های آب رودبار از جمله اقدامات صورت گرفته در جهت تامین آب شرب در این شهرستان است .

  وی درصد بهره مندی جمعیت شهری استان از آب شرب را ۹۹.۸۶ درصد عنوان کرد و افزود و با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در جهت تامین آب روستایی ، گازرسانی و آسفالت راه روستایی صورت پذیرفته است افزود : اکنون با تلاشهای خوب صورت گرفته گیلان از عقب ماندگی های ۱۲ تا ۱۴ درصدی هرشاخصهای راه و آب روستایی گذر کرده و جزو ۱۰ استان برتر در این بخش به شمار میرود.

  استاندار گیلان بر لزوم قرار گرفتن گیلان در جایگاه ۵ استان برتر کشور در توسعه تاکید کرد و افزود : خوشبختانه ابن مهم در بخش اشتغال در حال شکل گیری است البته هیچگاه مدعی نبودیم که مشکل اشتغال را بصورت کامل حل کردیم.

  وی با یادآوری جایگاه گیلان در رتبه سوم تا پنجمین استان بیکار کشور در سالهای ۹۰ تا ۹۲ خاطر نشان کرد : بر حسب گزارش مرکز آمار ایران ، گیلان در طی ۳ سال گذشته در بین استانها از رشد بسیار خوبی در این بخش برخوردار بوده است به گونه ای که اکنون در جایگاه بیست و چهارمین استان بیکار و جزو هفت استان شاغل در کشور به شمار می رود .

  وی اشتغال فارغ التحصیلان جوان را از جمله اولویت های مهم دانست و افزود : از جمله راههای ایجاد اشتغال و رونق تولید احترام به سرمایه گذاران است .

  نجفی از بهره برداری ۴۴ پروژه در بخش گردشگری در این ایام خبر داد و افزود : اعتقا داریم که در کنار حفظ کشاورزی، صنعت ، اقتصاد دریامحور باید به گردشگری نیز توجه ویژه ای داشته باشیم .

  وی به رویکرد مثبت بعد از برجام برای حضور سرمایه گذاران و شرایط دولت در دنیا اشاره کرد و افزود : با فراهم شدن این فضای مثبت ، در گیلان نیز ۶۲۱ میلیون دلار تقاضا در این بخش داریم که بخشی از آن ثبت کردیم که این توفیقات به یمن حضور مقتدرانه فرزندان شما در عرصه دیپلماسی است .

  وی با بیان اینکه در برجام شرایطی فراهم شد که علی رقم کارشکنی استکبار شاهد اتفاقات مثبت باشیم افزود : صادرات نفت کشورمان از رقمی کمتر از یک میلیون بشکه به حدود ۲ میلیون و اندی افزایش یافته و اکنون ایران حضور مقتدرانه ای در مذاکرات اوپک دارد به گونه ای که در محوریت اوپک پس از گذشت ۹ سال مجدداً ورود کند .

  وی از افزایش شاخص گازرسانی شهری از ۶۳ درصد ابتدای دولت تدبیر و امید به ۹۶ در صد اشاره کرد و افزود : به یاری خداوند ۷ شهرستان گیلان جزو شهرستان های سبز قرار خواهند گرفت .

  وی با اشاره به حجم خسارات ناشی از بارش برف اخیر اظهار داشت : به دلیل شدت بارش برف در مدت زمان کوتاه که همراه با وزش باد شدید بود در بخش خمام ۶۲۸ تیر برق و در بخش کوچصفهان ۵۰۰ تیر برق و در بخش مرکزی رشت نیز ۶۵۳ تیر برق بر زمین افتادو هزاران مترسیم برق پاره گشت که با توجه به این حجم از خسارت جهت تهیه تیر و اتصال سیم به زمان نیاز بود .

  استاندار گیلان با بیان فرازی از پیام رهبر معظم انقلاب در پی وقوع حادثه پلاسکو مبنی بر اینکه رسیدگی به علل حادثه مسأله­‌ی بعدی است گفت : در زمان بروز مشکلات همه­‌ی

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=10844

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *