×

استاندار گیلان خبر داد: رشد ۱۰ درصدی شاخص آبرسانی روستایی در گیلان

 • کد نوشته: 9272
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۴
 • 128 بازدید
 • ۰
 • استاندار گیلان گفت: در ابتدای دولت تدبیر و امید شاخص بهره‌مندی از آب شرب روستایی ۶۴ درصد بوده که این آمار هم اکنون به ۷۴ درصد رسیده است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، محمدعلی نجفی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان، گزارش‌های ارائه شده از سوی مدیران را گویای توسعه استان […]

  استاندار گیلان خبر داد: رشد ۱۰ درصدی شاخص آبرسانی روستایی در گیلان
 • استاندار گیلان گفت: در ابتدای دولت تدبیر و امید شاخص بهره‌مندی از آب شرب روستایی ۶۴ درصد بوده که این آمار هم اکنون به ۷۴ درصد رسیده است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، محمدعلی نجفی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان، گزارش‌های ارائه شده از سوی مدیران را گویای توسعه استان در بخش‌های مختلف دانست و افزود: تلاش ویژه‌ای در استان در حال شکل گیری است و توفیقات خوبی در بخش‌های مختلف استان حاصل گردیده است.

  وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید کارنامه خوب و قابل قبولی در گیلان دارد، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش‌های خوب صورت گرفته عقب ماندگی‌های گیلان در ابتدای شروع به کار دولت در بخش‌های مختلف راه روستایی، آسفالت، آبرسانی و بخش‌های خدمات رسان بهبود یافته است.

  استاندار گیلان با بیان اینکه دولت در این مدت در اجرای طرح های عمران و آبادانی اهتمام ویژه ای داشته است که بیشتر شدن شاخص بهره مندی از آب و راه روستایی در گیلان از میانگین کشوری نمونه ای از این تلاش هاست، گفت: در ابتدای دولت تدبیر و امید شاخص بهره‌مندی از آب شرب روستایی ۶۴ درصد بوده که این آمار هم اکنون به ۷۴ درصد رسیده است که رشد ۱۰ درصدی را نشان می دهد.

  وی با بیان اینکه با تمام توان در جهت کاهش مشکلات مردم تلاش می کنیم، بر ضرورت رسیدگی به مشکلات پرستاران، بهیاران، جامعه داروسازان و داروخانه‌ها تاکید کرد و خواستار پیگیری مسئولین امر جهت حل مشکلات آنان شد.

  استاندار گیلان بر لزوم پیگیری مسائل بودجه‌ای تاکید کرد و افزود: مدیران دستگاه‌ها باید مسائل بودجه‌ای را احصا و در کمیسیون‌های تخصصی ورود کنند.

  نجفی با بیان اینکه بخش زیادی از بودجه‌ها در اختیار مرکز قرار دارد، تصریح کرد: در سمینارهای مختلف استانداران بر ضرورت افزایش سهم اختیارات استانی و استانداران در بودجه تاکید شده است.

  وی کاهش بودجه‌های هزینه‌ای در ادارات و افزودن آن به بخش عمرانی را بسیار خوب و مثبت دانست و افزود: البته این روند نباید موجب شود که به کارمند فشار آید بلکه با صرفه جویی باید کاهش هزینه های جاری را جبران کنیم.

  استاندار گیلان به روند واگذاری پروژه های عمرانی نیمه تمام به بخش خصوصی اشاره کرد و متذکر شد: این روند باید سرعت بگیرد. به رغم همه تلاش ها در این زمینه هنوز به درجه ایده آل نرسیده ایم و مدیران استانی باید بیشتر همت کنند/ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9272

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *