×

استاندار گیلان: راضی نیستیم یک لامپ در این شرایط خاموش شود

 • کد نوشته: 11688
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۹
 • 126 بازدید
 • ۰
 • استاندار گیلان در بازدید از مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت؛گفت: راضی نیستیم یک لامپ در این شرایط خاموش و یا یک کوچه مسدود شود. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، جلسه ستاد مدیریت بحران که در مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت با حضور دکتر نجفی استاندار گیلان و جمعی از اعضای شورای شهر رشت […]

  استاندار گیلان: راضی نیستیم یک لامپ در این شرایط خاموش شود
 • استاندار گیلان در بازدید از مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت؛گفت: راضی نیستیم یک لامپ در این شرایط خاموش و یا یک کوچه مسدود شود.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، جلسه ستاد مدیریت بحران که در مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت با حضور دکتر نجفی استاندار گیلان و جمعی از اعضای شورای شهر رشت برگزار شد.

  دکتر محمدعلی نجفی اظهار کرد: بیش از ۳ هزار نفر در اعم از نیروهای شهرداری ها،ادارات کل،نیروهای مردمی،دهیاری ها و…پای کار هستند و تا کنون با مشکلی مواجه نشده ایم.

  وی با قدردانی از شهرداری رشت برای مدیریت یکپارچه و برنامه ریزی عملیات شهری خاطرنشان کرد:نیروهای شهرداری حضور قوی و موثری را در مناطق پنجگانه شهری دارند.

  نماینده عالی دولت در استان گیلان نصب دوربین های کنترل ترافیک شهری شهرداری رشت را اقدامی در خور تقدیر دانست و یادآور شد:حدود سه سال است که در جلسات شورای تأمین استان بر کنترل هوشمند ترافیک شهری تاکید ورزیده ایم که تا کنون به دلیل محدود بودن اعتبارات دولتی امکان اجرای این طرح فراهم نشده بود.

  نجفی با تصریح بر اینکه تا پایان سال جاری پوشش دوربین های ترافیک شهری رشت به ۳۰ الی ۴۰ درصد مناطق شهری می رسدافزود:در انتهای سال آینده کل شهر رشت تحت پوشش دوربین های کنترل شهری قرار می گیرد.

  وی با بیان اینکه برف بحران نیست و عده ای دنبال بحران سازی هستند گفت:در برف قبلی هم همین اتفاق افتاد و من دیروز هم تاکید کردم که برف را سفید ببینید.

  نجفی با تاکید بر اینکه راضی نیستیم یک لامپ خاموش شود و یا یک کوچه مسدود شود افزود:تلاش می کنیم با مشکلی از جهات مختلف روبرو نشویم ولی نباید تنها نکات منفی را بازتاب داد و از نمایش تلاش های صورت گرفته صرف نظر کرد.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=11688

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *