×

استاندار گیلان گفت: تاکنون ۵۱۴ واحد صنعتی و تولیدی استان از تسهیلات کارگروه رونق و رفع موانع تولید در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی بهره گرفته اند.

 • کد نوشته: 7192
 • ۱۳۹۵-۰۸-۱۶
 • 83 بازدید
 • ۰
 • محمدعلی نجفی روز یکشنبه در سی و چهارمین جلسه کارگروه رونق و رفع موانع تولید گیلان بیان کرد کرد: با پرداخت سه هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی بمنظور رفع موانع و رونق تولید، در رتبه‌ دوم کشور قرار داریم. وی بر ضرورت اهتمام مدیران عامل بانک‌ها در جهت کمک به رفع […]

  استاندار گیلان گفت: تاکنون ۵۱۴ واحد صنعتی و تولیدی استان از تسهیلات کارگروه رونق و رفع موانع تولید در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی بهره گرفته اند.
 • محمدعلی نجفی روز یکشنبه در سی و چهارمین جلسه کارگروه رونق و رفع موانع تولید گیلان بیان کرد کرد: با پرداخت سه هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی بمنظور رفع موانع و رونق تولید، در رتبه‌ دوم کشور قرار داریم.
  وی بر ضرورت اهتمام مدیران عامل بانک‌ها در جهت کمک به رفع مشکلات شرکت‌های بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: بسیاری از سرمایه‌گذاران در مقاطع مختلف تلاش می‌کنند با آورده‌ های شخصی و نیز تسهیلات بانکی، اشتغال ایجاد کنند که مدیران دستگاه‌ها و بانک‌ها موظف به حمایت از آنان هستند.
  نجفی خاطر نشان کرد : تلاش ما این است حتی یک سرمایه گذار هم به جهت عدم حمایت یا سرمایه‌گذاری ناصحیح ، با مشکل مواجه نشود.
  استاندار گیلان با تأکید بر لزوم تلاش در جهت ارتقای وضعیت میزان پرداختی‌ها افزود: باتوجه به اینکه گیلان یک استان کشاورزی است، به منظور توسعه‌ این بخش انتظار ما از مجموعه بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات و قرار گرفتن در دو رتبه‌ برتر کشور، بیش از این است.
  وی اظهار داشت: در هفته‌ آینده با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در گیلان، مشکلات و موانع موجود در این حوزه بررسی خواهد شد.
  دو هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی در استان گیلان فعال است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7192

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *