×

استعفای مهدی مجرد در هاله ای از ابهام / آقای فلاح شجاعی چه چیزی را تحویل گرفته اید?

 • کد نوشته: 6844
 • ۱۳۹۵-۰۷-۳۰
 • 112 بازدید
 • ۰
 • استعفای مهدی مجرد در هاله ای از ابهام / آقای فلاح شجاعی چه چیزی را تحویل گرفته اید? این اقدام یعنی استعفا مراحلی دارد که می بایستی روال طبیعی خود را طی کرده و سپس رسانه ای شود. یک کارمند یا یک مدیر درابتداء با رئیس یا روسای خود موضوع کناره گیری و استعفا را […]

  استعفای مهدی مجرد در هاله ای از ابهام / آقای فلاح شجاعی چه چیزی را تحویل گرفته اید?
 • استعفای مهدی مجرد در هاله ای از ابهام / آقای فلاح شجاعی چه چیزی را تحویل گرفته اید?

  این اقدام یعنی استعفا مراحلی دارد که می بایستی روال طبیعی خود را طی کرده و سپس رسانه ای شود.

  یک کارمند یا یک مدیر درابتداء با رئیس یا روسای خود موضوع کناره گیری و استعفا را درمیان میگذارد، پس از شنیدن دلایل استعفا،ممکن است موافقت بشود و یا نشود. اگر موافقت شد بایستی نفر بعدی مشخص شود تا بتدریج کلیه امور به نفر جایگزین محول گردد ، پس از این مرحله بایستی فرد مستعفی با در دست داشتن یک ورقه ای که اسامی مسئولین واحدها در آن نوشته شده،به واحدها و معاونتهای آن مجموعه یا سازمان و یا نهاد مراجعه کرده و از یک به یک آنان امضاء گرفته و هر معاونت یا واحدی اعلان کند که فرد مستعفی بدهی ندارد و می تواند تسویه حساب کند.امضاء آخر مربوط به مدیر دستگاه و سپس حسابداری است و برای مدیر اداری دستگاه نوشته میشود که پایان فعالیت، یا ماموریت یا خدمت وی را به وی ابلاغ نماید.

  اکنون سوال بنده به عنوان یک شهروند این است که برای شخص مهدی مجرد مسئول دفتر آقای قربانی کدامیک از این مراحل طی شده? به هرحال درآمدهایی و هزینه هایی طی پانزده سال گذشته وجود داشته،ساختمانهایی ساخته شده، وجوهاتی اخذ شده، حقوقهایی داده شده، چکهایی داده شده،وامهایی اخذ شده، پیش پولهایی گرفته شده، بدهیهایی به سازمانها داشته اند،شاکیانی وجود دارد، بدهکارانی هستند، مبالغی بلا عوض داده شده، مبالغی از قم،تهران و استان در اختیار مجرد قرار گرفته،حسابهای بانکی باید یک به یک روشن شود، اقساط عقب افتاده، بدهی اقساط به بانک ها، چکهایی بی محل در دست مردم، دعواهای حقوقی کسانی که مغازه های آدینه را خریداری کردند، چک بیست میلیارد تومانی امام جمعه که در اختیار شهردار رشت است، کارخانجات و پمپ گاز و بنزین،مایملک مصلی،تفکیک اموال شخصی مجرد و اقای قربانی از املاک و داراییهای غیر شخصی،مهرها و اسناد معتبر زمین ها،خانه ها،املاک،اموال و داراییها منقول و غیر منقول و بسیاری موارد دیگر بایستی پیگیری،رصد،محاسبه و مطالبه و اعلام گردد.آیا این مراحل در دفتر اقای قربانی انجام شده؟ به هرحال مواردی درباره مجرد و بعضی از افراد و فرزندان اقای قربانی مطرح شده و مورد سوال است و بایستی تکذیب یا تایید شود. بعضی دوستان در مصاحبه های خود به بنده درس ولایت پذیری می دهند،افرادی مثل بنده ذوب در ولایت و ضمنا مدافع ولایت هستیم و همه حرف ما از اول این بوده که با اعمال و رفتار و گفتار بد و ناپسند،کسی حق ندارد جایگاه ولایت و ولایتمداری را خدشه دار کند، اگر در بیتی،اداره ای،نهادی و یا مجموعه‌ای نا اهلان و نامحرمان رخنه کرده باشند باید شناسایی،مجازات و طرد شوند.

  امیدوارم همه دوستان و رفقا در این قضایای اخیر در دفتر امام جمعه رشت،به وظایف دینی و سیاسی و ولایی خود آشنا بوده و بدون تساهل و تسامح به وظیفه عمل کنند.

  من از فلاح شجاعی که دوست قدیمی بنده هم هست سوال می کنم، اقای فلاح شجاعی شما الان چه چیزی را تحویل گرفتید؟آیا غیر از میز و چند خودکار و احتمالا چند نیروی خدماتی و دفتری، چیز دیگری در اختیار شماست?البته اگر پاسخ مرا دادید، بنده از شما بابت موارد فوق الذکر سوالاتی هم دارم.

  حسن کربلایی
  بیست و نهم مهرماه نود و پنج

  هدف پایگاه خبری “گیل و دیلم” گسترش اطلاع رسانی است.لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6844

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *