×

اظهارات عجیب رییس هلال احمر: به‌ برکت امام حسین فوتی‌‌ها و تصادفات جاده‌ای در سفر اربعین کمتر از سفر حج است!

 • کد نوشته: 92318
 • ۱۴۰۲-۰۶-۱۷
 • 68 بازدید
 • ۰
 • رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در سفر اربعین تصادفات جاده‌ای و آمار فوتی‌ها کمتر از سفر حج است. به گزارش گیل و دیلم به نقل از مهر، پیر حسین کولیوند در نشست هلال احمر و نمایندگان مجلس با تشکر از حضور نمایندگان مجلس و حمایت‌های آن‌ها گفت: حضور میدانی شما با این روحیه بی‌نظیر است […]

  اظهارات عجیب رییس هلال احمر: به‌ برکت امام حسین فوتی‌‌ها و تصادفات جاده‌ای در سفر اربعین کمتر از سفر حج است!
 • رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در سفر اربعین تصادفات جاده‌ای و آمار فوتی‌ها کمتر از سفر حج است.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از مهر، پیر حسین کولیوند در نشست هلال احمر و نمایندگان مجلس با تشکر از حضور نمایندگان مجلس و حمایت‌های آن‌ها گفت: حضور میدانی شما با این روحیه بی‌نظیر است وبا دیدن شما انرژی گرفته و تشکر می‌کنم.

  رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: در هر فعالیتی اشکالاتی وارد است اما عجیب است در اربعین به برکت حضرت سیدالشهدا خیلی از موارد و مسائل مرتفع می‌شود.

  آسیب شناسی و برنامه‌ریزی

  وی افزود: ما نسبت به اربعین سال گذشته آسیب شناسی انجام داده و امسال با برنامه جدیدتری برای اربعین وارد شدیم و همکاری و هماهنگی خود با وزارت خانه کار، کشور، بهداشت، مخابرات و حشدالشعبی عراق افزایش یافت و جلسات حضوری برگزار شد.

  شگفتی‌ها و عجایب اربعین

  وی با مقایسه شرایط و تجربه سفر حج و اربعین گفت: کل حجاج ۱ میلیون و ۸۵۰ هزار نفر بودند و رفت و آمد و اتوبوس حجاج مشخص بود همچنین حتی کالری غذایی و اعمال زیارتی و ساعات آن مشخص است و زیرساخت در عربستان فراهم است، همه حجاج معاینه می‌شوند و همگی پزشک همراه دارند.

  حال آنکه در سفر اربعین، از بچه در شکم مادر تا فرد مسن پیر و با کهولت سن که حتی چند ساعت تا مرگ فاصله دارد حضور دارند و فرد بیمار معتقد است یا شفا گرفته یا در راه زیارت امام حسین می‌میرد.

  اما بواسطه برکت امام حسین در سفر اربعین فوتی‌ها و تصادفات جاده‌ای کمتر از سفر حج است.

  آموزش میدانی مدیران صلیب سرخ جهانی در اربعین

  وی افزود: این موضوع را برای صلیب سرخ جهانی ارائه و از آنها برای حضور در کنگره اربعین دعوت کردیم و صلیب سرخ پس از حضور در این کنگره مصوب کرد تا آموزش مدیران صلیب سرخ جهانی به ایران واگذار شده و آموزش میدانی آنها در سفر اربعین حسینی باشد.

  وی در پایان گفت: بر همین اساس وزیر بهداشت، وزیر مخابرات کشور عراق، مسئولان ایران و ۵۰ سخنران خارجی در این کنگره حضور داشتند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=92318

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *