×

اعتراف کیهان: ادعای دولت روحانی که می‌گفت زبان دنیا را می‌داند، گزافه نبود

 • کد نوشته: 91346
 • ۱۴۰۲-۰۵-۱۵
 • 88 بازدید
 • ۰
 • اگر بزرگ‌ترین ادعای دولت حسن روحانی را «دانستن زبان دنیا» بدانیم که گزافه نیست، دولت سیدابراهیم رئیسی با اولویت دادن به کشور‌های همسایه و آسیایی، به احیای روابط با بسیاری از کشور‌ها و توسعه همکاری با آن‌ها پرداخت. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه کیهان نوشت: اگر بزرگ‌ترین ادعای دولت حسن روحانی را «دانستن […]

  اعتراف کیهان: ادعای دولت روحانی که می‌گفت زبان دنیا را می‌داند، گزافه نبود
 • اگر بزرگ‌ترین ادعای دولت حسن روحانی را «دانستن زبان دنیا» بدانیم که گزافه نیست، دولت سیدابراهیم رئیسی با اولویت دادن به کشور‌های همسایه و آسیایی، به احیای روابط با بسیاری از کشور‌ها و توسعه همکاری با آن‌ها پرداخت.

  به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه کیهان نوشت: اگر بزرگ‌ترین ادعای دولت حسن روحانی را «دانستن زبان دنیا» بدانیم که گزافه نیست، دولت سیدابراهیم رئیسی با اولویت دادن به کشور‌های همسایه و آسیایی، به احیای روابط با بسیاری از کشور‌ها و توسعه همکاری با آن‌ها پرداخت.

  نمونه برجسته در این زمینه، احیای روابط با عربستان بود. هرچند دستاورد‌ها محدود به این مورد نیست و روابط گسترده با روسیه، چین، سوریه، کشور‌های حوزه خلیج فارس و گام برداشتن برای توسعه روابط با آفریقا را نیز باید به این فهرست اضافه کرد.

  دولت سیزدهم زیر آتش توپخانه رسانه‌هایی قرار دارد که در گذشته تمام‌قد پشت دولت سابق ایستاده و در دو انتخابات ۹۲ و ۹۶، مردم را به رای دادن به آن تشویق کردند. رسانه‌هایی که البته کاملا همسو با امپراطوری تبلیغاتی غرب در خارج از مرز‌ها عمل می‌کنند و ضمن سانسور موفقیت‌های دولت، به بزرگنمایی نقاط ضعف و کمبود‌ها می‌پردازند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91346

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *