×

اعضای شورای مرکزی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان انتخاب شدند.

 • کد نوشته: 5016
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۵
 • 84 بازدید
 • ۰
 • اعضای شورای مرکزی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان انتخاب شدند. ماکان حائری رییس شورای مرکزی جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان در حاشیه برگزاری نشست هفتگی مجمع عمومی شاخه جوانان اظهار کرد: اعضای شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان بعد از انتشار بیانیه اعلام فعالیت و آغاز به کار رسمی خود، اعضای […]

  اعضای شورای مرکزی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان انتخاب شدند.
 • اعضای شورای مرکزی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان انتخاب شدند.

  ماکان حائری رییس شورای مرکزی جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان در حاشیه برگزاری نشست هفتگی مجمع عمومی شاخه جوانان اظهار کرد: اعضای شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان بعد از انتشار بیانیه اعلام فعالیت و آغاز به کار رسمی خود، اعضای شورای مرکزی این شاخه را تعیین کردند.

  وی افزود: در کمیته نشر و رسانه کیارش اخوان، در کمیته دانشجویی مصطفی زینلی، در کمیته فرهنگ و هنر مازیار نصیری زاد، در کمیته اجتماعی سعید فرهادی، در کمیته تربیت بدنی علیرضا خسروی و در کمیته پژوهش و مطالعه ابوالفتح فخر محمدیان به عنوان مسئول انتخاب شدند.

  حائری ادامه داد: همچنین سهیل یوسفی به عنوان مسئول کمیته امور شهرستان‌ها و اقشار، سوها صابری به عنوان مسئول کمیته بانوان، عمید پور بابایی به عنوان مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و در نهایت دکتر مسعود تقی‌پور به عنوان نایب رییس شاخه انتخاب شدند.

  رابط شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان در گیلان تصریح کرد: امید است بتوانیم با حمایت های بی دریغ شورای موسس بنیاد امید ایرانیان در استان گیلان و مسئولین محترم در راستای اهداف بنیاد و اجرایی کردن بیانیه اعلام فعالیتمان در کنار هم و هم‌اندیشی با دیگر تشکل‌ها و هم‌سویی با ادارات ذیربط برای توسعه کشور عزیز اسلامی ایران گام برداشته و تاثیر مثبتی را در پیشرفت استانمان داشته باشیم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5016

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *