×

کارشناس سازمان هواشناسی گیلان خبر داد:
افزایش دمای هوا در گیلان

 • کد نوشته: 101191
 • ۱۴۰۳-۰۲-۰۱
 • 19 بازدید
 • ۰
 • کارشناس سازمان هواشناسی گیلان از افزایش دمای هوا در گیلان خبر داد و گفت: الگوهای هواشناسی فعالیت تناوبی جریانات جنوبی را تا روز یکشنبه در گیلان نشان می‌دهند.....
  افزایش دمای هوا در گیلان
 • به گزارش گیل و دیلم ، رضا باقری صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه روز گذشته روز نسبتاً گرمی را در گیلان پشت سر گذاشتیم اظهار کرد: در همین مدت شهرهای منجیل و رودبار با ۳۱ درجه گرم‌ترین نقطه گیلان بودند.

  وی با بیان اینکه ایستگاه کشاورزی رشت دیروز ۲۸ درجه را ثبت رساند ادامه داد: الگوهای هواشناسی فعالیت تناوبی جریانات جنوبی را تا روز یکشنبه در گیلان نشان می‌دهند.

  کارشناس سازمان هواشناسی گیلان با بیان اینکه در همین ایام وزش باد گرم را در گیلان خواهیم داشت تصریح کرد: وزش باد در مناطق مرتفع و ارتفاعات شدید خواهد بود.

  باقری با بیان اینکه طی امروزوفردا افزایش دما را در گیلان شاهد خواهیم بود ادامه داد: پدیده مه گرفتی از شب تا صبح در این استان هم دور از انتظار نخواهد بود.

  وی با بیان اینکه از روز یکشنبه سامانه کم‌وبیش ناپایداری وارد گیلان خواهد شد ادامه داد: این سامانه باعث کاهش دما و افزایش ابر و در بعضی ساعات بارندگی به‌صورت پراکنده را شاهد خواهیم بود.

  کارشناس سازمان هواشناسی استان گیلان با بیان اینکه امروزوفردا شرایط جوی گرمی را در این استان شاهد خواهیم بود ادامه داد: دریا هم پیش ارتفاع موج ۵۰ سانتی‌متر برای فعالیت‌های مرتبط مناسب است

  نویسنده: امید غمخوار

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=101191

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *