×

افزایش دما و وزش باد گرم در گیلان از عصر فردا

 • کد نوشته: 13133
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۰
 • 90 بازدید
 • ۰
 • سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش دما و وزش باد گرم در استان از عصر فردا (شنبه) خبر داد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مازیار غلامی عصر جمعه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به نسبت پایدار در منطقه است و از بعدازظهر شنبه […]

  افزایش دما و وزش باد گرم در گیلان از عصر فردا
 • سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش دما و وزش باد گرم در استان از عصر فردا (شنبه) خبر داد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» مازیار غلامی عصر جمعه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به نسبت پایدار در منطقه است و از بعدازظهر شنبه با نفوذ سامانه کم فشار، شرایط برای وزش باد گرم (بعضی نقاط شدید) و افزایش دما مهیاست.
  وی ادامه داد: با گذر امواج کم و بیش ناپایدار، وقوع رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود همچنین طی این مدت گاهی با شمالی شدن جریانات در نواحی جلگه ای (طی صبح ها و شب ها) مه مورد انتظار است.
  سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز استان را صاف تا قسمتی ابری، وزش باد، در بعضی نقاط جلگه ای ابری، طی صبح و شب مه آلود عنوان و برای فردا نیز آسمان را صاف تا نیمه ابری، بعضی نقاط جلگه ای ابری و مه آلود، وزش باد (اواخر وقت بعضی نقاط شدید) ، طی عصر و شب رگبار باران و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.
  غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۱۶ درجه مربوط به منجیل و رودبار و کمینه دما را مربوط به دیلمان با یک درجه زیرصفر ذکر کرد.
  وی گفت: بیشینه و کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب ۱۴ و سه درجه ثبت شده است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13133

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *