×

افزایش ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق در گیلان

 • کد نوشته: 91274
 • ۱۴۰۲-۰۵-۱۲
 • 93 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از افزایش ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق در استان گیلان خبر داد و گفت: شهروندان در شبانه‌روز گذشته ۴۰۰ مگاوات برق بیشتر نسبت به روزهای گذشته مصرف کرده‌اند. به گزارش گیل و دیلم ، محمد تقی مهدی‌زاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش مصرف برق با توجه به گرمای […]

  افزایش ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق در گیلان
 • مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از افزایش ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق در استان گیلان خبر داد و گفت: شهروندان در شبانه‌روز گذشته ۴۰۰ مگاوات برق بیشتر نسبت به روزهای گذشته مصرف کرده‌اند.

  به گزارش گیل و دیلم ، محمد تقی مهدی‌زاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش مصرف برق با توجه به گرمای بی سابقه هوا در گیلان اظهار کرد:با موج شدید گرما در کشور و استان با افزایش شدید مصرف مواجه شده‌ایم.

  وی با اشاره به وضعیت مصرف برق در کشور و ورود خیل عظیم گردشگران و مسافران به استان گیلان، گفت: در ماه گذشته میزان مصرف برق در برخی روزها روند افزایشی قابل توجهی داشت و حتی رکورد مصرف ۷۲ هزار و ۷۲۵ مگاوات نیز برای اولین بار در تاریخ صنعت برق کشور ثبت شد.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با بیان اینکه تاکنون هیچ گونه خاموشی نوبتی برای مشترکین خانگی اعمال نشده، افزود: تاکنون هیچ‌گونه چالشی در حوزه تأمین برق در گیلان به‌ویژه در بخش مشترکین خانگی نداشتیم
  مهدی‌زاده از افزایش ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق در استان گیلان خبر داد و افزود: شهروندان در شبانه‌روز گذشته ۴۰۰ مگاوات برق بیشتر نسبت به روزهای گذشته مصرف کرده‌اند.

  وی با بیان اینکه وزارت نیرو برای جذب افزایش همکاری مشترکان خانگی سیاست تشویق همه مشترکان اعم از پرمصرف‌ها را هم در دستور کار خود قرار داده، بیان کرد: امسال پاداش صرفه جویی به همه مشترکانی که میزان مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش بدهند تعلق خواهد گرفت.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=91274

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *