×

افشاگری حسن کربلایی

 • کد نوشته: 3556
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۶
 • 71 بازدید
 • ۰
 • حسن کربلایی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان:عصر روز چهارشنبه ۲۶ خرداد در جمع خبرنگاران به مناسبت بیست و ششم خرداد سالگرد شهادت شهدای مؤتلفه اسلامی در محل ساختمان این حزب در گیلان اظهار کرد: امروز مصادف با شهادت چهار شهید حزب مؤتلفه اسلامی است که در سال ۴۴ به شهادت رسیدند. وی با بیان اینکه مؤتلفه […]

  افشاگری حسن کربلایی
 • حسن کربلایی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان:عصر روز چهارشنبه ۲۶ خرداد در جمع خبرنگاران به مناسبت بیست و ششم خرداد سالگرد شهادت شهدای مؤتلفه اسلامی در محل ساختمان این حزب در گیلان اظهار کرد: امروز مصادف با شهادت چهار شهید حزب مؤتلفه اسلامی است که در سال ۴۴ به شهادت رسیدند.

  وی با بیان اینکه مؤتلفه اسلامی در سال ۴۱ با فرمان امام راحل تشکیل شد، افزود: گروه‌های سه‌گانه‌ای که با امام(ره) در تهران ارتباط داشتند توسط امام راحل به قم دعوت شدند.

  دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه سه گروه مجاز با امام راحل در تهران ارتباط داشتند، افزود: امام(ره) برای به وحدت رساندن این گروه‌ها فرمود با یکدیگر ائتلاف کنید و نتیجه آن تشکیل ائتلاف هیأت‌های مؤتلفه اسلامی شد.

  وی با اشاره به اینکه امام(ره) پس از تشکیل ائتلاف مؤتلفه اسلامی حرکت خود را قبل از انقلاب با استفاده از بدنه فعال حزب مؤتلفه در زمینه بیانیه، سخنرانی و… انجام دادند، گفت: حزب مؤتلفه و حزب‌الله لبنان تنها دو حزبی هستند که توسط امام راحل تاسیس شده است.

  کربلایی با تصریح بر اینکه حزب موتلفه در مدت ۱۴ سال تبعید امام(ره) در عراق در خدمت ایشان بود، خاطرنشان کرد: راهپیمای‌ها و تجمع‌ها به‌عهده هیأت مؤتلفه اسلامی بود.

  وی اعدام حسن علی‌منصور را توسط گروه‌های مسلح حزب مؤتلفه عنوان کرد و یادآور شد: محمد بخارایی، نیک‌نژاد، صفار هرندی و امانی از شهدای حزب مؤتلفه اسلامی هستند.

  دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان به تشکیل دفاتر این حزب در استان‌ها اشاره کرد و افزود: حزب مؤتلفه اسلامی در ۳۱ استان کشور دفتر دارد و در گیلان از سال ۶۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

  وی با بیان اینکه حزب مؤتلفه در مجموع ۲۰۰ دفتر در سراسر کشور دارد، گفت: در گیلان ۱۰ دفتر حزب مؤتلفه اسلامی فعالیت دارند.

  کربلایی گرد‌آوری و دعوت از نیروهای ارزشی و عضوگیری از نیروهای بالفعل و بالقوه را بخشی از فعالیت تشکیلات حزب مؤتلفه اسلامی عنوان کرد.

  وی با اشاره به اینکه در موضوع‌های مختلف بخش سیاسی موضع‌گیری می‌کنیم، اظهار کرد: موضع‌گیری در انتخابات در واحد سیاسی حزب موتلفه جمع‌بندی می‌شود.

  دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان در ادامه به هزینه‌های استاندار این استان اشاره کرد و گفت: استاندار گیلان برای تغییر دکوراسیون مهمانسرای استانداری ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کرده در حالی که نیازی به این هزینه‌کرد نبود.

  وی یادآور شد: یک‌میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان برای سفر رئیس جمهور به گیلان در فروردین ماه سال گذشته هزینه شد و این مبلغ را به هتل‌ها و سالن‌های غذاخوری پرداخت کردند و هنوز ۲۵۰ میلیون تومان به رستوران‌های استان بدهکارند.

  کربلایی اضافه کرد: وزیر راه و شهرسازی با خانواده خود به گیلان سفر کرد و در دهکده ساحلی انزلی برای اقامت دو شب وی از طریق استانداری گیلان مبلغ ۱۱٫۵ میلیون تومان هزینه شد.

  وی با بیان اینکه سفر یک رئیس جمهور برای استان زمانی مبارک است که برای رفع بیکاری باشد، متذکر شد: سفر رئیس جمهور باید برای ایجاد اشتغال، رفع محرومیت و راه‌اندازی چرخ صنعت باشد.

  منبع: فارس

   

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3556

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *