×

امام جمعه آران و بیدگل: آشپزخانه اُپن مدل مناسبی برای منزل مسکونی نیست / زن نباید در معرض دید مهمان باشد

 • کد نوشته: 88019
 • ۱۴۰۲-۰۱-۲۰
 • 59 بازدید
 • ۰
 • سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه آشپزخانه اُپن مدل مناسبی برای منزل مسکونی نیست، ابراز کرد: زن باید هنگامی که در خانه مهمانی وجود دارد، بتواند بدون آنکه در معرض دید مهمان باشد کار‌های خود را انجام دهد و از نگاه دیگران مصون و محفوظ بماند. به گزارش گیل و دیلم ، […]

  امام جمعه آران و بیدگل: آشپزخانه اُپن مدل مناسبی برای منزل مسکونی نیست / زن نباید در معرض دید مهمان باشد
 • سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه آشپزخانه اُپن مدل مناسبی برای منزل مسکونی نیست، ابراز کرد: زن باید هنگامی که در خانه مهمانی وجود دارد، بتواند بدون آنکه در معرض دید مهمان باشد کار‌های خود را انجام دهد و از نگاه دیگران مصون و محفوظ بماند.

  به گزارش گیل و دیلم ، امام جمعه آران و بیدگل بر لزوم حفط فرهنگ دینی اسلامی در ساخت و سازها تأکید کرد و گفت: مهندسین ساختمان، با برنامه ریزی علاوه بر کاهش هزینه‌ها، مسائل ایمنی و فرهنگ دینی را نیز در ساخت و سازها حفظ نمایند.

  شب گذشته مراسم با شکوه ضیافت افطاری و تجلیل از روزه اولی‌ها به همت سازمان نظام مهندسی آران و بیدگل با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل، در مجموعه خدماتی رفاهی طلاییه کاشان برگزار شد.

  حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل در این مراسم ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع)، اظهار داشت: تجلیل سازمان نظام مهندسی آران و بیدگل از روزه اولی‌ها همراه با ضیافت افطاری کار بسیار پسندیده‌ای است.

  امام جمعه آران و بیدگل، گردشگری را یکی از پر درآمدترین شغل‌ها در منطقه کاشان عنوان کرد و گفت: عجین شدن مسائل فرهنگی، دینی و طبیعی در بناهای تاریخی شهرستان آران و بیدگل باعث شده تا گردشگران زیادی به این منطقه سفر کنند.

  آشپزخانه اُپن مدل مناسبی برای منزل مسکونی نیست، زن باید هنگامی که در خانه مهمانی وجود دارد، بتواند بدون آنکه در معرض دید مهمان باشد کار‌های خود را انجام دهد و از نگاه دیگران مصون و محفوظ بماند.
  وی، بر لزوم حفط فرهنگ دینی اسلامی در ساخت و سازها تأکید کرد و یادآور شد: مهندسین ساختمان، با برنامه ریزی علاوه بر کاهش هزینه‌ها، مسائل ایمنی و فرهنگ دینی را نیز در ساخت و سازها حفظ نمایند.

  حجت الاسلام سلیمانی، بر لزوم الگو برداری از خانه‌های سنتی و تاریخی در ساخت و سازها تأکید کرد و گفت: خانه‌های مسکونی باید طوری ساخته شود که مانند بناهای سنتی و قدیمی، برای انسان روح بخش باشد.

  امام جمعه آران و بیدگل، با بیان اینکه آشپزخانه اُپن مدل مناسبی برای منزل مسکونی نیست، ابراز کرد: زن باید هنگامی که در خانه مهمانی وجود دارد، بتواند بدون آنکه در معرض دید مهمان باشد کارهای خود را انجام دهد و از نگاه دیگران مصون و محفوظ بماند.

  وی خواستار تحول در ساخت و سازها شد و خاطرنشان کرد: انتظار داریم مهندسین در سال جدید علاوه بر تحول در حال و زندگی خود، تحول در خیابان‌ها، معابر و خانه‌سازی مردم نیز داشته باشند.

  در ابتدای این جلسه سمیعی‌نیا رئیس سازمان نظام مهندسی آران و بیدگل، با بیان اینکه در سایه اتحاد می‌توانیم جهت ارتقا و اعتلای نظام مهندسی آران و بیدگل در سطح استان گام‌های موثری برداریم، خاطرنشان کرد: مهندسین به عنوان سفیران نظام مهندسی باید برای اعتبار این مجموعه تلاش کنند.

  وی بر لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای و توجه به معماری ایرانی و اسلامی در جامعه تأکید کرد و گفت: مهندسین با اعتماد سازی می‌توانند آرامش و آسایش عمومی را در سطح جامعه نهادینه کنند.

  رئیس سازمان نظام مهندسی آران و بیدگل تصریح کرد: آرامش عمومی در گرو توجه به معماری اصیل اسلامی ایرانی در طراحی‌های مدرن می‌باشد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=88019

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *