×

امریه برای بهشت صادر شد؛ ورزشکاران به یاد سربازان وطن

 • کد نوشته: 3366
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۴
 • 114 بازدید
 • ۰
 • سایت “خبرگزاری گیل و دیلم” این ضایعه را به تمام خانواده سربازان وطن  که در حادثه نی‌ریز فارس از دنیا رفتند و هم میهنان عزیز تسلیت می‌گوید. وقتی سربازان پا به پادگان آموزشی، آن هم ۰۵ کرمان می‌گذارند بی‌صبرانه منتظر بازگشت به آغوش خانواده و پایان آموزشی هستند اما این اتفاق برای سربازان لیسانسه اهوازی که […]

  امریه برای بهشت صادر شد؛ ورزشکاران به یاد سربازان وطن

 • سایت “خبرگزاری گیل و دیلم” این ضایعه را به تمام خانواده سربازان وطن  که در حادثه نی‌ریز فارس از دنیا رفتند و هم میهنان عزیز تسلیت می‌گوید.

  وقتی سربازان پا به پادگان آموزشی، آن هم ۰۵ کرمان می‌گذارند بی‌صبرانه منتظر بازگشت به آغوش خانواده و پایان آموزشی هستند اما این اتفاق برای سربازان لیسانسه اهوازی که بامداد روز گذشته در حال رفتن شهرشان بودند رخ نداد و آنها به جای آغوش پدر و مادر، نزد پروردگار رفتند.
  ساعت ۱:۳۰ بامداد روز چهارشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در نزدیکی پاسگاه نی‌ریز استان فارس ۱۳ سرباز سر صحنه، ۶ سرباز در راه انتقال به مراکز درمانی و یک سرباز هم امروز در بیمارستان جانشان را از دست دادند تا امریه خدمت‌شان برای بهشت صادر شود و نه تنها خانواده‌هایشان، بلکه همه ایران را عزادار کنند.
  اهالی ورزش به ویژه فوتبالیست‌ها نیز خود را در غم خانواده این سربازان شریک کردند و در پیام‌های جداگانه‌ای نوشتند:

  علی دایی

  «آخرین رقص سربازان وطن
  روحشان شاد
  تسلیت به مردم ایران»

  01122034

  پژمان جمشیدی

  «خدانگهدار برادران سربازم.خداحافظ مردان آینده میهنم.برای من و امثال من این روز که تو رفتی عزای عمومی است.دوستانی که حالا هم پاسخی ندارید ، تورو به اون چیزی که در قلبتان به آن ایمان دارید ، ککتان بگزد.این بچه هایی که رفتند بی شک عزیزان خواهران و برادران و پدران و مادرانشان و کسی چه میداند عشق های دختران دم بختی بودند که حالا دیگر بختشان سیاه شد.شما هم بی شک عزیزانی دارین یا عزیز کسانی هستید، به جان آن ها قسمتان میدهم ؛ ککتان بگزد»

  01122032

  علیرضا بیرانوند

  «تسلیت میگم به خانوادهای محترم سربازان جان بر کف کشور عزیزم و به ملت عزیزم ایران. آروزی میکنم روح سربازان وطنم در این ماه عزیز با مولا علی(ع) محشور گردند. و آروزی سلامتی و سربلندی تمامی سربازان جان برکف وطنم که دورتر از مرزهای ایران برای آسایش ما تلاش میکنن»

  01122033

   

   

  فرشاد احمدزاده

  «از خدا برای خانواده هایتان صبر فراوان خواستارم»

   

  علی کریمی

  روحشون شاد

   

  امین حاج‌محمدی

  پرواز دسته جمعىِ سربازاى وطن و به خونواده‌هاشون تسلیت می‌گم.

   

  مهدی امیرآبادی

  سربازان هرگز نمی‌میرند

   

  محمد طیبی
  تسلیت به خانواده های داغدار و چشم انتظار این عزیزار وطن

   

  مهرداد طمهاسبی

  تسلیت به خانواده‌هایى که باید تا قیامت چشم به راه فرزندانشان باشند. هموطن تسلیت.
  مرتضی پورعلی‌گنجی

  خدایا به خانواده‌هاشون صبر بده. تسلیت

  منبع: ورزش ۳

   

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3366

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *