خانهاجتماعیانتخابات هیئت رئیسه...

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهرلاهیجان برگزار شد | اختلافات علنی شد

انتخابات سال سوم هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر لاهیجان با حضور معاون فرماندار شهرستان برگزار و در نهایت محمد ایدرم در سمت رئیس ابقا شد.

به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، اعضای شورای اسلامی شهرلاهیجان پیش از ظهر امروز یکشنبه ۸ مردادماه در جلسه فوق العاده این شورا، اعضای هیئت رئیسه را برای سومین سال فعالیت، انتخاب کردند.

در این انتخابات که با غیبت ۲ تن از اعضای شورا همراه بود، محمد ایدرم تنها گزینه ریاست شورای شهر لاهیجان بود که به اتفاق آراء و با کسب ۵ رأی، به عنوان رئیس سال سوم این دوره انتخاب شد. «فرشید فلاح مجد» به عنوان نایب رئیس و «مهدی عاطف صفری» به عنوان سخنگو انتخاب شدند. همچنین ” امیرحسین علیزاده ” به عنوان خزانه دار و ” هانی پور نصیر ” به عنوان منشی سال سوم شورای اسلامی لاهیجان انتخاب شدند.

ابراهیم خوشحال و احمد ریاحی دو عضو غایب جلسه امروز بودند.

ششمین دوره شورای اسلامی شهر لاهیجان، مردادماه سال ۱۴۰۰ رسماً فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون در آغاز سومین سال فعالیت، اعضای جدید هیأت رئیسه را برگزید.

به گزارش گیل و دیلم ، مدت هاست زمزمه هایی مبنی بر اختلافات بین اعضای شورای شهر در لاهیجان شنیده میشود و شنیده ها حاکی از آنست که انتقاداتی در جلسه قبل شورای شهر توسط یکی از اعضا مطرح شده که تا به امروز با دستور رییس شورا از انتشار آن توسط روابط عمومی در صفحه رسمی شورا جلوگیری به عمل آمده است.

تحریریه گیل و دیلم آمادگی خود را جهت انتشار مسائل ، مشکلات و یا تخلفات صورت گرفته به صورت مصاحبه توسط اعضای شورای شهر اعلام می نماید.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.