×

انتقاد فاطمه سعیدی از وزیر آموزش و پرورش: آقای فانی کدام یک از برنامه‌هایتان محقق شده است؟

 • کد نوشته: 5096
 • ۱۳۹۵-۰۵-۳۱
 • 144 بازدید
 • ۰
 • عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش‌وتحقیقات، گفت: خوب است آقای وزیر آموزش و پرورش به مردم بگوید؛ کدام یک از برنامه‌هایی که به واسطه آن‌ها رای اعتماد گرفته‌ محقق شده است؟ به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، فاطمه سعیدی با بیان اینکه محورهای استیضاح آقای فانی در مجلس دهم که همراه و همسو دولت یازدهم […]

  انتقاد فاطمه سعیدی از وزیر آموزش و پرورش: آقای فانی کدام یک از برنامه‌هایتان محقق شده است؟
 • عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش‌وتحقیقات، گفت: خوب است آقای وزیر آموزش و پرورش به مردم بگوید؛ کدام یک از برنامه‌هایی که به واسطه آن‌ها رای اعتماد گرفته‌ محقق شده است؟

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، فاطمه سعیدی با بیان اینکه محورهای استیضاح آقای فانی در مجلس دهم که همراه و همسو دولت یازدهم است؛ همان محورهایی است که در مجلس نهم مطرح شده بود، گفت: این مهم نشان می‌دهد پشت استیضاح مطرح شده، انگیزه‌های سیاسی وجود ندارد.

  نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی همچنین خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: هدف همه ما کمک به فرهنگیان کشور است اما هرقدر که برنامه‌های روز اول شما را مطالعه می‌کنیم، متوجه می‌شویم بعد از ۳ سال هنوز نمی‌توان نمره قبولی به وزارت آموزش و پرورش داد.

  عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه بدنه وزارت آموزش و پرورش خسته و فرسوده است، گفت: این عدم تحرک و پویایی در سطح ستادی نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد و باید فکر عاجلی به حال آن شود.

  منبع:خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5096

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *