×

انجام ۲ هزار بازرسی از بازار گیلان

 • کد نوشته: 87463
 • ۱۴۰۲-۰۱-۰۳
 • 61 بازدید
 • ۰
 • رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اجرای بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار خبر داد و گفت: پس از بازرسی‌ها از فروشگاه‌ها، مراکز فروش و بازار گیلان، ۷۰۰ متخلف شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند. به گزارش گیل و دیلم به نقل از مهر ،صالح محمدی در گفتگویی با اشاره به تقارن نوروز و […]

  انجام ۲ هزار بازرسی از بازار گیلان
 • رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اجرای بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار خبر داد و گفت: پس از بازرسی‌ها از فروشگاه‌ها، مراکز فروش و بازار گیلان، ۷۰۰ متخلف شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند.

  به گزارش گیل و دیلم به نقل از مهر ،صالح محمدی در گفتگویی با اشاره به تقارن نوروز و ماه رمضان، اظهار کرد: کنترل و نظارت بازار نوروز و رمضان در اولویت ستاد تنظیم بازار است.

  وی از تشدید بازرسی‌ها از بازار گیلان در نوروز و ماه رمضان خبر داد و افزود: در تلاش هستیم با نظارت دقیق، مستمر و سختگیرانه از بازار گیلان، خرید عیدانه و ماه رمضان را برای مردم شیرین کنیم.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر برخورد جدی با گران فروشی‌ها و کم فروشی‌ها در بازار این استان، بیان کرد: بازار گیلان زیر ذره بین بازرسین و ناظران قرار دارد و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، گران فروشی و کم فروشی با متخلفین برخورد قاطع می‌شود.

  محمدی با بیان اینکه کالاهای اساسی به اندازه کافی در گیلان موجود است، گفت: در تأمین مایحتاج روزمره و کالاهای اساسی در بازار گیلان هیچ مشکلی وجود ندارد.

  وی با اشاره به تشکیل کارگروه اقدام مشترک برای تنظیم و نظارت بازار گیلان، افزود: این کارگروه با مشارکت جهاد کشاورزی، صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و بسیج اصناف بر روند عملکرد بازار نظارت مستمر و سختگیرانه دارد.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از اجرای بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار این خبر داد و اضافه کرد: این تعداد بازرسی‌ها از ابتدای اسفند تاکنون از بازار گیلان صورت گرفته است.

  محمدی ادامه داد: پس از بازرسی‌ها از فروشگاه‌ها، مراکز فروش و بازار گیلان، ۷۰۰ متخلف در این راستا شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=87463

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *