×

انزلی کانون باد با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت/ اعلام آماده باش در انزلی

 • کد نوشته: 11630
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۸
 • 121 بازدید
 • ۰
 • فرماندار بندرانزلی گفت:سرعت باد که کانون آن در انزلی است به ۹۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید و از روز شنبه به بعد با پدیده یخ‌زدگی معابر روبرو خواهیم بود. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» میرشمس مومنی‌زاده در جلسه ستاد بحران شهرستان بندرانزلی با توجه به گزارش سازمان هواشناسی توضیحاتی در خصوص وضعیت […]

  انزلی کانون باد با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت/ اعلام آماده باش در انزلی
 • فرماندار بندرانزلی گفت:سرعت باد که کانون آن در انزلی است به ۹۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید و از روز شنبه به بعد با پدیده یخ‌زدگی معابر روبرو خواهیم بود.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» میرشمس مومنی‌زاده در جلسه ستاد بحران شهرستان بندرانزلی با توجه به گزارش سازمان هواشناسی توضیحاتی در خصوص وضعیت جوی روزهای آتی ارائه و شدت بارش‌ برف و وزش باد را نسبت به دفعات قبل بیشتر عنوان و اظهار کرد: طی گزارش مدیرکل هواشناسی ما سی ساعت بصورت مستمر بارش برف خواهیم داشت و سرعت باد که کانون آن در انزلی است به ۹۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید و از روز شنبه به بعد با پدیده یخ‌زدگی معابر روبرو خواهیم بود.

  فرماندار بندرانزلی در ادامه افزود: در بارش گذشته با توجه به تشکیل ستاد بحران تمهیداتی صورت گرفت و تمامی مسئولین حضور فعال و شبانه روزی و اقدامات مناسبی داشتند و البته نسبت به سالهای گذشته و سایر شهرهای استان وضعیت بهتری داشتیم و مردم زحمات کمتری را متحمل شدند. این در حال بود که در بعضی از شهرهای استان و حتی مرکز استان مردم تا سه روز بعد از بارش برف دچار مشکلات شدیدی بودند. البته ارائه این خدمات وظیفه ماست، اما بر خود وظیفه می‌دانم علیرغم تشکر قبلی امروز هم از تمام کسانی در بارش برف گذشته زحمت کشیدند تشکر کنم و البته از آنها بخواهم این‌بار آمادگی بیشتری داشته باشند.

  مومنی زاده همچنین ضمن اعلام آماده‌باش تاکید کرد: هر ساعتی که ضرورت پیدا کرد تمام همکاران ستاد بحران در صورت نیاز موظف به حضور در فرمانداری هستند و باید تمام پرسنل خود را آماده به خدمت نگه دارند. تمام ماشین‌آلاتی که در صورت بروز بحران به آنها نیاز می‌شود باید آماده باشند و اگر دچار مشکلات فنی هستند تا فردا مرتفع شود.

  نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان ضمن تشکر از خدمات اداره برق در بارش برف گذشته و اشاره بر لزوم استفاده از امکانات بخش خصوص و پیمانکاران در صورت نیاز یادآور شد: با احترام به همه عزیزان من در کار تعارف ندارم و اگر نیروی انسانی و ماشین آلات اداره‌ای در زمان بحران حاضر نبودند با آن رئیس اداره حتماً برخورد اداری خواهد شد.

  در پایان این جلسه اعضای ستاد بحران گزارشی از تمهیدات صورت گرفته برای جلوگیری از بروز مشکلات و خسارات احتمالی ارائه کردند.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=11630

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *