خانهاقتصادیانواری عضو حزب...

انواری عضو حزب موتلفه: مردم بیشتر مقاومت کنند، اگر اقدامات رئیسی نبود، شرایط بسیار بدتر می‌شد!

حسین انواری عضو حزب موتلفه می‌گوید: گرانی امری طبیعی است و نمی‌توان به عملکرد تیم اقتصادی دولت ربطش داد. این روزها در حالی همه به دولت اعتراض دارند که اگر اقدامات دولت رئیسی نبود، شرایط اقتصادی بسیار بدتر می‌شد.

به گزارش گیل و دیلم ، حسین انواری عضو موتلفه اسلامی در واکنش دلیل گرانی‌های افسارگسیخته می‌گوید: اینکه کالاها گران می‌شود، امری طبیعی است که نمی‌توان به عملکرد تیم اقتصادی دولت ربطش داد. در واقع مشکلات نتیجه توطئه دشمنان است که می‌خواهند ایران را به نابسامانی بکشند که باید گفت دشمنان با ایجاد التهابات که چند وقت اخیر استارت زدند، در داخل هم نیروهایی را هدایت می‌کنند تا مردم را نظام ناامید کنند.

انواری می‌گوید: این روزها در حالی همه به دولت اعتراض دارند که اگر اقدامات دولت رئیسی نبود، شرایط اقتصادی بسیار بدتر می‌شد. به همین دلیل هجمه‌هایی که این روزها به دولت وارد می‌شود، بی‌انصافی است. در واقع حجمِ حمله خارجی‌ها و داخلی خیلی زیاد است و به مردم فشار می‌آورد. البته لازم است راهی برای کنترل فشارهای وارده پیدا شود تا مردم بیشتر از این اذیت نشوند. یعنی هم دولت همت بیشتری داشته باشد و مردم هم باید بیشتر مقاومت کنند و برای درآمد بیشتر دلار نخرند. چون قشر سودجو در بالا و پایین شدن نرخ ارز تاًثیرگذار هستند.

او می‌گوید: شما دیدید امامان جمعه در جلسه‌ای با رئیسی اظهارات نقادانه‌ای را بیان کرده بودند، یعنی اینطور نیست که سکوت کنیم. اما اینکه سرِ دولت بکوبیم و مثل خارجی‌ها دولتی ها را تخریب کنیم، مشکلات را بیشتر خواهد کرد.

گرانی امری طبیعی است و نمی‌توان به عملکرد تیم اقتصادی دولت ربطش داد. این روزها در حالی همه به دولت اعتراض دارند که اگر اقدامات دولت رئیسی نبود، شرایط اقتصادی بسیار بدتر می‌شد.
این فعال سیاسی اصولگرا درباره تغییر رفتار اصولگرایان در دولت روحانی و رئیسی اظهار داشت: نباید مقایسه کنیم. دولت روحانی یک مختصاتی داشت و دولت رئیسی هم شرایط مختص خودش را دارد. پس مقایسه، مقایسه درستی نیست. ما درباره الان صحبت می‌کنیم و به همین دلیل باید امیدواری و مقاومت را تبلیغ کنیم و بدون اینکه دولت را خراب کنیم، شرایط را برای تمام شدن بحران‌ها فراهم کنیم.

انواری می‌گوید: سیاست ما در شرایط فعلی چیزی جز این نیست که از دولت حمایت کنیم تا ان‌شاءالله بحران گرانی تمام شود و تمام هم خواهد شد. چون مشکل پایدار نیست و بعد از کمی جولان دادن تمام خواهد شد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

اختصاصی گیل و دیلم | ‌ اسامی نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس لاهیجان و سیاهکل + سوابق

اختصاصی گیل و دیلم | با فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲ ، فعالیت های انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به نزدیکی موعد آن ، رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد . عدم اقبال عمومی نسبت به...

علم‌الهدی: امروز عده‌ای خواهان مذاکره با غرب هستند؛ در زمان پیامبر (ص) هم عده‌ای به دنبال سازش بودند / این‌طور نیست که فکر کنیم...

علم‌الهدی امام جمعه مشهد اظهار کرد: اگر سوره محمد (ص) را بخوانید و در معانی آن تدبر کنید، برایتان محرز می‌شود که گویا ذات اقدس پروردگار آن را برای وضع امروز ما نازل کرده است. در زمان پیامبر (ص)...

مدیرکل شیلات گیلان خبر داد؛ درآمد ۱۵۰ میلیارد تومانی فروش ماهی قرمز در گیلان

مدیرکل شیلات گیلان از ارزآوری ۱۰ میلیون دلاری صادرات خوراک آبزیان خبر داد و گفت: گیلانی‌ها امسال، با پرورش ۲۱ میلیون قطعه ماهی قرمز حدود ۱۵۰ میلیارد تومان درآمد کسب کردند. به گزارش گیل و دیلم ، کوروش خلیلی در...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.