×

ایجاد بسترهای توسعه گردشگری ورزشی گامی در جهت تعالی فرهنگی گیلان

 • کد نوشته: 8739
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۴
 • 125 بازدید
 • ۰
 • مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ، ایجاد بسترهای توسعه محور در توسعه گردشگری گیلان را امری ضروری خواند و بر مشارکت جمعی برای تحقق این امر تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده در […]

  ایجاد بسترهای توسعه گردشگری ورزشی گامی در جهت تعالی فرهنگی گیلان
 • مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ، ایجاد بسترهای توسعه محور در توسعه گردشگری گیلان را امری ضروری خواند و بر مشارکت جمعی برای تحقق این امر تاکید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده در نشست با استاندار و مربیان و بازیکنان دو تیم ملوان و سپیدرود با اشاره به جایگاه ورزش در سلامت روانی جوانان و تعالی اجتماعی اظهار داشت: خوشبختانه مقوله ورزش در گیلان روند رو به رشد را دنبال نموده تا آنجاییکه ورزشکاران نام آوری را به جامعه ورزشی گیلان و جهان تقدیم کرده است.

  وی به نقش ورزشکاران در توسعه فرهنگی اشاره نمود و گفت: ورزش دوستان با الگو پذیری از اسطوره های ورزشی اقدام به خودسازی می نمایند، لذا می توان ادعا کرد که ورزش کاران می توانند سفیران خوبی برای اشاعه ارزشهای فرهنگی و نیز معرفی پتانسیلهای مختلف استان باشند.

  علیزاده خاطرنشان کرد:با تکیه بر محبوبیت دو تیم ملوان و سپیدرود و تقویت آنها می توان گردشگری ورزشی را اشاعه بخشید.

  این مسئول وجود جاذبه های طبیعی چون کوهستان، دریا و جنگل را فرصت مناسبی برای گسترش گردشگری ورزشی خواند و گفت: ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از سرمایه گذار در حوزه گردشگری ورزشی مورد توجه خدمتگزاران دولت تدبیر و امید است.

  مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان ورزشکاران گیلان را به عنوان نمایندگان حوزه فرهنگ این استان برشمرد و برایشان موفقیتهای روزافزون را از خداوند طلب نمود.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8739

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *