×

بائوج لاهوتی: افزایش نرخ بلیط پروازهای عتبات عالیات نشان از ضعف نظارت ها دارد

 • کد نوشته: 6956
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۸
 • 89 بازدید
 • ۰
 • عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به افزایش نرخ بلیط پروازهای عتبات عالیات در آستانه اربعین حسینی(ع)، گفت: هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات نرخ های نجومی بلیت اعمال می شود که این مهم نشان از ضعف نظارت ها است. به گزارش پایگاه خبری گیل ودیلم مهرداد بائوج لاهوتی […]

  بائوج لاهوتی: افزایش نرخ بلیط پروازهای عتبات عالیات نشان از ضعف نظارت ها دارد
 • عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به افزایش نرخ بلیط پروازهای عتبات عالیات در آستانه اربعین حسینی(ع)، گفت: هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات نرخ های نجومی بلیت اعمال می شود که این مهم نشان از ضعف نظارت ها است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل ودیلم مهرداد بائوج لاهوتی با اشاره به افزایش نرخ بلیت پروازهای عتبات عالیات در آستانه اربعین حسینی(ع)،گفت:هرساله با افزایش تقاضا برای سفر به کربلا،بازار سیاه بلیت ایجاد می شود.

  نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی،با تاکید برضرورت ساماندهی قیمت پروازهای اربعین، افزود: پیش بینی و ظرفیت سنجی پروازهای اربعین برای جلوگیری از اعمال نرخ های نجومی برای بلیت ضروری است؛زیرا مانند سنوات گذشته تعداد زائران عتبات عالیات مشخص است.

  *مردم نباید هزینه ضعف نظارت ها را بپردازند

  این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه مردم نباید هزینه ضعف نظارت ها را بپردازند،تصریح کرد:هر ساله با افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات،نرخ های نجومی بلیت اعمال می شود که این مهم نشان از ضعف نظارت ها است.

  بائوج لاهوتی،ادامه داد:متاسفانه اشکال بوجود آمده در افزایش نرخ پروازها به دلیل عدم نظارت است و مجلس به صورت جدی به این موضوع ورود خواهد کرد.

  عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه باید با بازار سیاه بلیت اربعین برخورد شود،تصریح کرد:وزارت راه و شهرسازی و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی باید با بی برنامگی در تعیین نرخ بلیت ها برخورد کند.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم،مقایسه نرخ توافق‌شده بلیت پرواز عتبات عالیات برای اربعین امسال با نرخ‌های سال گذشته نشان می‌دهد قیمت پرواز به نجف و بغداد تا ۳۰درصد گران شده،ضمن آنکه مانند سال‌های اخیر ایرلاین‌ها یک ماه مانده به ایام اربعین حسینی(ع) به نابسامانی بازار دامن زده‌اند.

  منبع :خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6956

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *