×

بارسلونا دیدار رفت سوپر جام را از سویا برد

 • کد نوشته: 5013
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۴
 • 60 بازدید
 • ۰
 • شاگردان سامپائولی که هفته گذشته با شکست مقابل رئال در سوپرکاپ اروپا، از رسیدن به این جام بازماندند، امشب هم در خانه مغلوب بارسا شدند تا فصل را دست خالی شروع کنند. سویا بازی را بهتر آغاز کرد اما در دقیقه ۷، بارسا می توانست به گل برسد. روی پاس عالی اینیستا، لوئیس سوارز در […]

  بارسلونا دیدار رفت سوپر جام را از سویا برد
 • شاگردان سامپائولی که هفته گذشته با شکست مقابل رئال در سوپرکاپ اروپا، از رسیدن به این جام بازماندند، امشب هم در خانه مغلوب بارسا شدند تا فصل را دست خالی شروع کنند.
  سویا بازی را بهتر آغاز کرد اما در دقیقه ۷، بارسا می توانست به گل برسد. روی پاس عالی اینیستا، لوئیس سوارز در موقعیت گلزنی قرار گرفت ولی ضربه او را ریکو دفع کرد.
  بازی متعادل از سوی دو تیم دنبال شد و پرسینگ شدید بازیکنان سویا، اجازه نمی داد آبی و اناری ها موقعیت خاصی روی دروازه این تیم ایجاد کنند و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  سویا در نیمه دوم هم شروع بهتری داشت اما این بارسا بود که در دقیقه ۵۵ به گل رسید. ارسال خوب دنیس سوارز به محوطه جریمه، با کنترل خوب آردا توران به سوارز رسید و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.
  بعد از این گل جریان بازی تا اندازه ای به سود سویا شد و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب روی دروازه بارسا ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. در مقابل، این بارسا بود که در دقیقه ۸۴ به گل دوم رسید. حرکت تماشایی مسی، یک موقعیت خوب نصیب منیرالحدادی کرد و او هم به راحتی دروازه حریف را باز کرد.

  در دقایق باقی مانده، بازیکنان سویا تلاش کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما این تلاش ثمری نداشت و بارسا با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید.

  منبع:ورزش۳

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5013

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *