Homeاجتماعیبار دیگر گیلان...

بار دیگر گیلان بارانی می شود

کارشناس هواشناسی گیلان گفت: نقشه‌ها و اطلاعات هواشناسی نشانگر ورود سامانه بارشی از عصر و اواخر وقت امشب (یکشنبه) به استان است.

به گزارش گیل و دیلم ، سیدعلاالدین حسینی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: امروز شرایط جوی در گیلان تقریبا آرام، آسمان صاف تا نیمه ابری پیش بینی شده اما این وضعیت از عصر و شب امروز تغییر خواهد کرد و به تدریج سامانه بارشی وارد استان می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس ورود این سامانه بارشی برای عصر امروز تا سه‌شنبه هشدار سطح نارنجی در گیلان صادر شده‌است، اضافه کرد: این سامانه تا اواخر هفته جاری با شدت و ضعف در استان ادامه دارد.

کارشناس هواشناسی گیلان خاطر نشان کرد: بر اساس خروجی مدل‌های هواشناسی شدت فعالیت این سامانه بارشی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه پیش‌بینی شده که بارش‌ها طی این ۲ روز در برخی مناطق شدید و قابل ملاحظه خواهد بود.

وی اظهار کرد: احتمال بالاآمدن آب سطح رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر عمومی طی این مدت وجود دارد از اینرو ضروریست تا از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری شود و احتیاط لازم در هنگام رانندگی به عمل آید.

کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش دمای هوا طی این مدت بین ۶ تا ۱۰ درجه سلسیوس خاطر نشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ازبرم سیاهکل با ۳۱ درجه گرمترین و دیلمان با ۱۰ درجه خنک ترین مناطق استان بودند، دمای رشت دیروز ۲۷ تا ۲۸ درجه سلسیوس بوده و دمای فعلی این شهر ۲۱ درجه و رطوبت ۹۰ درصد است.

وی اظهار کرد: دریا طی این مدت با ارتفاع موج بیش از ۲ متر برای فعالیت های دریانوردی و شنا نامناسب است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ماهیگیری روزنامه اصولگرا از مصاحبه تحریف شده کرباسچی / او از انتخاب یک زن به عنوان رئیس جبهه اصلاحات ناراضی است!

روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است. به گزارش گیل و دیلم ، در ادامه...

آقای رئیسی! به جای این همه سختی سفر برای خود و خانواده و این همه سخنرانی اگر یک تحریم لغو می‌شد، سودمندتر نبود؟

گیل و دیلم | اعتماد نوشت: نقدوبررسی سخنان آقای رییسی در مجمع عمومی سازمان ملل محل نیاز و ضرورت نیست چراکه تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی بود و این معانی تاکنون با لحن و ادبیات مختلف از انواع تریبون‌های...

عصبانیت شدید روزنامه اصولگرا از انتصاب وزیر روحانی به عنوان قائم مقام وزیر رئیسی

روزنامه اصولگرای جوان از انتصاب خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی عصبانی شد. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان در این باره نوشت: با توجه به عملکرد ضعیف خاوازی در دوره وزارتش...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.