خانهبین المللبا این مسئولان...

با این مسئولان باتدبیر، به جرأت می‌توان گفت که در جهان لنگه ای مثل جمهوری اسلامی وجود ندارد!

در تازه‌ترین تحول از مذاکرات ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، خبرنگار وال‌استریت ژورنال خبر داده که آژانس نصب مجدد دوربین‌ها را در تاسیسات غنی‌سازی ایران آغاز کرده است. لارنس نورمن خبرنگار وال‌استریت ژورنال ظهر روز سه‌شنبه ۲ مه- ۱۲ اردیبهشت در توییتی نوشت: شایعات تایید شد، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توانسته است نصب مجدد دوربین‌های حذف شده و… را در ایران آغاز کند. انتظار می‌رود این روند طی چند روز آینده به پایان برسد.

به گزارش گیل و دیلم ، احمد زیدآبادی در کنال تلگرامی خود نوشت:جمهوری اسلامی گویا با نصبِ دوبارهٔ دوربین‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در برخی تأسیسات هسته‌ای خود موافقت کرده است.

انتشار این خبر قاعدتاً می‌تواند سرمایه‌گذاران داخلی را کمی آرام و نظر سرمایه‌گذران خارجی را جلب کند. بنابراین، عقل سلیم حکم می‌کند که این خبر در رأس اخبار رسانه‌های حکومتی قرار گیرد‌؛ اما رسانه‌های حکومتی در این مورد سکوت کرده‌اند و در مقابل مردم ایران از طریق رسانه‌ای مانند وال‌استریت ژورنال از این موضوع اطلاع یافته‌اند!

چرا جمهوری اسلامی از انتشار خبری که بازار داخلی را آرامتر می‌کند، می‌پرهیزد؟ دلیلش این است که از تندروهای حامی خود می‌ترسد!

حکومتی که از یک طرف تصمیمات واکنشی و عجولانه برای کاهش نظارت آژانس بر فعالیت‌های خود بگیرد و بعد مجبور به عقب‌نشینی از آن تصمیمات شود و بعد به دلیل بیم از حامیان افراطی‌اش از اعلام تجدیدنظر در تصمیمات پرهزینه، خودداری کند و به همین جهت نیز از مواهب اقتصادی این تجدیدنظر خود را محروم سازد، آیا در جهان لنگه‌ای برای آن می‌توان یافت؟

بعد دائم از خودشان می‌پرسند چرا ادارهٔ کشور این همه پرهزینه است؟ چرا مردم اینقدر ناراضی‌اند؟ و چرا کارها اصلاً پیش نمی‌رود؟

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.