×

با حضور جمعی از فعالان سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان تشکیل شد

 • کد نوشته: 9752
 • ۱۳۹۵-۱۱-۰۳
 • 123 بازدید
 • ۰
 • دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اقشار مختلف دانشجویان، جوانان، بانوان و پیشکسوتان جهاد و شهادت در گیلان تشکیل شده است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم نظرعلی علیزاده امروز با اشاره به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در […]

  با حضور جمعی از فعالان سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان تشکیل شد
 • دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اقشار مختلف دانشجویان، جوانان، بانوان و پیشکسوتان جهاد و شهادت در گیلان تشکیل شده است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم نظرعلی علیزاده امروز با اشاره به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گیلان اظهار کرد: جبهه مردمی مذکور با حضور جمعی از فعالان سیاسی از یاران انقلاب و شورای معتمدین گذشته تشکیل شده است.

  وی به حضور قشرهای مختلف دانشجویان، جوانان، بانوان و پیشکسوتان جهاد و شهادت در جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی گیلان اشاره کرد و افزود: شورای جبهه مردمی مذکور در مرکز استان تشکیل شده است.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه کمیته‌های مختلف این جبهه با حضور اقشار مختلف مردم در حال تشکیل است، تصریح کرد: شورای مجمع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان‌ها شکل نخستین خود را پیدا کرده و نمایندگان آنها برای حضور در مجمع ملی مشخص شدند و در تاریخ اعلامی در تهران حضور پیدا می‌کنند.

  علیزاده، مشارکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری را از پایین به بالا خواند و بیان کرد: تا پایان هفته جاری کارگاه آموزشی برای نمایندگان جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی در شهرستان‌ها که باید در مجمع ملی حضور پیدا کنند، در شهر رشت تشکیل می‌شود.

  وی، تمام گروه‌ها در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را از متن مردم ذکر کرد و گفت: هر قدر پایین‌تر می‌رویم اقشار مختلف در محله‌ها و شهرها و همچنین در سطح‌های مختلف و نیروهای انقلاب در مجمع‌های نیروهای انقلاب حضور دارند.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به اینکه فعالیت‌ها به صورت جبهه است، متذکر شد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی متعلق به حزب و گروهی ویژه‌ای نیست بلکه تمام نیروهای انقلاب اسلامی در این جبهه حضور دارند.

  علیزاده، از تمام افرادی که تمایل به حضور و فعالیت در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را دارند دعوت کرد و افزود: بستری برای بهره‌برداری تمام نیروهای جبهه انقلاب آماده شده است.

  وی با بیان اینکه در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حزب، گروه و جریان ویژه‌ای مطرح نیست، اظهار کرد: تنها جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مطرح است و به نوعی فرا جناحی عمل می‌شود.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، این جبهه را دور از دسته‌بندی جناحی و سیاسی خواند و یادآور شد: جبهه مذکور در راستای مواضع، چارچوب آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی به‌ویژه ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری تشکیل شده است.

  علیزاده با اشاره به فعالیت و نقش‌آفرینی جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی گیلان در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، بیان کرد: تشکیل جبهه مردمی مذکور تنها به منظور برگزاری انتخابات نیست بلکه اهداف بلندمدتی را دنبال می‌کند و انتخابات یکی از صحنه‌هایی است که در آن نقش‌آفرینی می‌کند.

  وی، جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی را برای دفاع از آرمان‌ها، توسعه، ترویج و عمق‌بخشی انقلاب در درون جامعه دانست و متذکر شد: نقش دادن به تمام مردم برای حضور در صحنه به صورت سازمان یافته و منجسم از اهداف جبهه مردمی انقلاب اسلامی است.

  دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان، این جبهه را شبکه گسترده اجتماعی مردمی عنوان کرد و گفت: تمام نیروهای انقلاب برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در جبهه مذکور مشارکت دارند./فارس

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9752

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *