خانهاجتماعیبا حکم رئیس...

با حکم رئیس قوه قضائیه صورت گرفت؛ رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل منصوب شد

با حکم رئیس قوه قضائیه، جنت رستمی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل منصوب و از زحمات محمد علی عموئی قدردانی شد.

به گزارش گیل و دیلم ، رییس کل دادگستری گیلان در آیین معارفه رئیس دادگستری سیاهکل با تاکید بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضایی گفت: قضات دادگستری موظفند به سرعت و با دقت به پرونده‌های قضایی رسیدگی کنند.

صادقی نیارکی همچنین در بازدید از دادگستری سیاهکل با قدردانی از زحمات جهادی قضات و کارکنان دادگستری این شهرستان، افزود: برای نظم بخشی در کارها و رسیدن به نتیجه مطلوب، باید با برنامه ریزی عمل کرد.

انتصاب رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل رئیس شورای قضایی گیلان پیشگیری را بهتر از درمان دانست و گفت: برای جلوگیری از تشکیل پرونده در دستگاه قضایی باید جلسات شورای پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان‌ها به صورت مستمر و با حضور سازمان‌های متولی برگزار و مصوبات آن هم پیگیری و اجرایی شود.

صادقی نیارکی با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید در استان، اضافه کرد: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی است که باید در شهرستان‌ها مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری گیلان یکی از راهکارهای کاهش تشکیل پرونده در محاکم قضایی را صلح و سازش بین طرفین دعواانتصاب رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل دانست و گفت: شوراهای حل اختلاف باید از افراد سرشناس و معتمد هر منطقه برای ایجاد صلح و سازش استفاده کنند.

محمد صالح جنت رستمی رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل، پیش از این دادستان شهرستان رودسر بود و محمد علی عموئی هم به سِمَت مستشار دادگاه تجدید نظر گیلان منصوب شد.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.