×

بخاطر نارسایی ها و مسئولینی که در برابر مردم کوتاهی کردند عذرخواهی می کنم

 • کد نوشته: 10693
 • ۱۳۹۵-۱۱-۱۶
 • 73 بازدید
 • ۰
 • به گزارش گیل و دیلم دکتر نیکفر در تماس تلفنی با بخش «گفت و گوی ویژه خبری» ساعت ۲۰ شبکه گیلان (باران) مطرح نمود: دکتر نیکفر گفت: با اینکه راهداری خبر از ارجحیت گشودن راه های اصلی نسبت به فرعی داده است، ولی شاهد آن هستیم که ورود مسافرین محترم از مسیر کوتاه و اصلی […]

  بخاطر نارسایی ها و مسئولینی که در برابر مردم کوتاهی کردند عذرخواهی می کنم
 • به گزارش گیل و دیلم دکتر نیکفر در تماس تلفنی با بخش «گفت و گوی ویژه خبری» ساعت ۲۰ شبکه گیلان (باران) مطرح نمود:

  دکتر نیکفر گفت: با اینکه راهداری خبر از ارجحیت گشودن راه های اصلی نسبت به فرعی داده است، ولی شاهد آن هستیم که ورود مسافرین محترم از مسیر کوتاه و اصلی جاده کمربندی لاهیجان به شهرستان، ساعت ها به طول انجامید. زمان طی شده برای مسافرینی که از مبدأ لاهیجان به مقصد رشت حرکت کردند بیش از ۱۰ ساعت طول کشید. جای تأسف دارد و باید از محضر مردم شریفی که در همه صحنه ها با این نظام و با مسئولین همراهی کردند عذرخواهی نمود.

  مسئولین در رسانه ها اعلام کردند که مشکل برق مرتفع شده است. اما من اعلام می کنم که محلات ما در لاهیجان از قبیل کوی سردار جنگل، خیابان های معلم و حکیم فیاض، کوی شهید مطهری، بلوار وحدت، شهرک جانبازان و به شکل پراکنده مناطقی از شهرستان دچار خاموشی و قطع برق هستند. در حوزه سیاهکل هم مشکلاتی رخ داده، قسمت هایی از شهرستان دچار قطع برق می باشد. ولی در اکثر روستاهای حاشیه سیاهکل روشنایی داریم. از مسئولینی که باعث شدند بخش رودبنه روشنایی کامل داشته و راه های ارتباطی آن گشوده شود تشکر می کنم.

  راه های دسترسی به اکثر روستاهای لاهیجان و سیاهکل قابل تردد نمی باشد و مردم در رابطه با آب آشامیدنی دچار مشکل شده اند. در اغلب دهستان ها از قبیل دهستان آهندان و لیل هیچ راه دسترسی گشوده نشده است.

  به همه مسئولین توصیه می کنم، اگر با مردم صادق باشید مردم نیز با شما همکاری و همراهی خوبی خواهند داشت. حتی در صورت عدم وجود این امکانات مردم تحمل خواهند نمود. ولی وقتی مسئولین در رسانه ملی صدا و سیما اعلام می کنند که مشکلات حل شده و فضا به اصطلاح «گل و بلبل» است و به «سبزه مسئولین» نیز آراسته شده، بسیار جای تأسف دارد.

  من از مردمی که در این روزهای سخت در مشکلات قرار گرفتند، از نارسایی هایی که به وجود آمد و به خاطر مسئولینی که در برابر مردم قصور و کوتاهی کردند عذرخواهی می کنم./

  ۱۵ بهمن۹۵

   

  photo_2017-02-04_14-54-42

   

  photo_2017-02-04_14-59-47

   

  photo_2017-02-04_14-59-58

   

  photo_2017-02-04_15-00-08

   

  بب

  photo_2017-02-04_14-56-55

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=10693

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *