×

برخورد با بیش از ۱۸ هزار خودرو شیشه دودی در گیلان

 • کد نوشته: 12246
 • ۱۳۹۵-۱۲-۰۷
 • 74 بازدید
 • ۰
 • رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از توقیف و اعمال قانون ۱۸ هزار و ۹۹۵ خودرو متخلف شیشه دودی در سالجاری در این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در نشست با خبرنگاران، اظهار کرد: در اجرای طرح های امنیت اجتماعی […]

  برخورد با بیش از ۱۸ هزار خودرو شیشه دودی در گیلان
 • رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از توقیف و اعمال قانون ۱۸ هزار و ۹۹۵ خودرو متخلف شیشه دودی در سالجاری در این استان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در نشست با خبرنگاران، اظهار کرد: در اجرای طرح های امنیت اجتماعی و برخورد با ناهنجاری ها با ۱۸ هزار و ۹۵۵ خودرو دارای شیشه دودی در ۱۱ ماه گذشته از سالجاری برخورد قانونی شد.

  وی با تصریح براینکه ماموران پلیس راهور ابتدا این خودروها را متوقف و جریمه کرده و پس از امحا شیشه دودی اجازه تردد می دهند، افزود: پلیس در تمام جاده ها با مصادیق قانونی گریزی و ناهنجاری برخورد قانونی خواهد کرد.

  این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در راستای ایجاد امنیت اجتماعی برخورد با اینگونه تخلفات لازم است، خاطرنشان کرد: حضور رانندگان متخلف در معابر و انجام حرکات نمایشی و نیز تبدیل شیشه ها به دودی جهت جلب توجه و خودنمایی و بعضا انجام تخلفات موجب افزایش تصادفات و خسارات جبران ناپذیر شده که پلیس ضمن برخورد با اینگونه رانندگان ایمنی را در تردد شهروندان افزایش می دهد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12246

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *