×

بررسی سوال از وزیر بهداشت در مورد نحوه هزینه کرد طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت

 • کد نوشته: 7910
 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۶
 • 182 بازدید
 • ۰
 • نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی سوال از وزیر بهداشت در مورد نحوه هزینه کرد طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم محمد حسین قربانی در تشریح دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر بهداشت، افزود: سوال از […]

  بررسی سوال از وزیر بهداشت در مورد نحوه هزینه کرد طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت
 • نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی سوال از وزیر بهداشت در مورد نحوه هزینه کرد طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم محمد حسین قربانی در تشریح دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر بهداشت، افزود: سوال از وزیر بهداشت تنها دستور کار امروز کمیسیون به شمار می رفت که در مورد نحوه توزیع نیروی انسانی متخصص در نقاط مختلف کشور و مباحث مربوط به منابع مالی طرح تحول سلامت مطرح شد.

  نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نماینده سوال کننده در مورد توزیع نیروی انسانی متخصص در نقاط مختلف کشور قانع شد و فرصتی دو ماهه به وزیر بهداشت داد تا برنامه ریزی درستی در این زمینه داشته باشد.

  وی یادآور شد: علیرضا محجوب یکی دیگر از نمایندگان که در مورد منابع مالی طرح تحول سلامت سوالاتی را از وزیر بهداشت پرسید و از پاسخ های ایشان قانع نشد که براساس وظیفه این سوال را تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهیم کرد تا در صحن علنی مجلس مطرح شود/خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7910

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *