×

برف پاییزی تهران را غافلگیر کرد

 • کد نوشته: 7448
 • ۱۳۹۵-۰۸-۳۰
 • 48 بازدید
 • ۰
 •  بارش برف در منطقه شمالی تهران تا ساعت‌ها عبور و مرور را مختل کرد و همزمان شهرداری تهران نیز تمهیدات و آمادگی لازم برای مواجه با این برف پاییزی را نداشت. از روز جمعه ۲۸ آبان ماه سازمان هواشناسی و پژوهشگاه هواشناسی اعلام کردند تهران در روز یکشنبه و دوشنبه شاهد بارش برف خواهد بود. […]

  برف پاییزی تهران را غافلگیر کرد
 •  بارش برف در منطقه شمالی تهران تا ساعت‌ها عبور و مرور را مختل کرد و همزمان شهرداری تهران نیز تمهیدات و آمادگی لازم برای مواجه با این برف پاییزی را نداشت.

  از روز جمعه ۲۸ آبان ماه سازمان هواشناسی و پژوهشگاه هواشناسی اعلام کردند تهران در روز یکشنبه و دوشنبه شاهد بارش برف خواهد بود. از ساعات ابتدای امشب، برف در مناطق شمالی شهر تهران شروع به باریدن گرفت.

  مشاهدات میدانی خبرنگار خبرآنلاین از محدود ولنجک، خیابان های منتهی به مجموعه توچال و خیابان‌های منتهی به قسمت شمالی خیابان ولی‌عصر و میدان تجریش، نشان می‌دهد عدم حضور ماموران شهرداری منطقه یک و آمادگی نداشتن برای پاشیدن شن و نمک در معابر باعث کندی تردد خودروها و لیزخوردگی و تصادفات رانندگی شد.

  علاوه بر این، در اتوبان چمران حد فاصل شرق به غرب این اتوبان از پل پارک وی تا پل مدیریت، این وضعیت به دلیل بارش برف پاییزی وجود داشت و منجر به کندی تردد خودروها شد و از خودرو‌های نمک و شن خبری نبود و بارش چندین ساعته برف شهرداری در این منطقه را غافلگیر کرد.

  ظاهرا شهرداری تهران باوجود پیش بینی سازمان هواشناسی، آمادگی لازم برای مواجه با این برف پاییزی را نداشته است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7448

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *