×

برنج بومی استان به بازار عرضه شود

 • کد نوشته: 12834
 • ۱۳۹۵-۱۲-۱۷
 • 123 بازدید
 • ۰
 • فرماندار شهرستان رشت گفت: ورود برنج هندی به این استان شایسته نیست و بهتر است از تولید بومی استان به بازار عرضه شود. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ،سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت در جلسه ستاد تنظیم بازار، اظهار کرد: جلسات ما باید با ایجاد انگیزه و شور و هیجان باشد و استان […]

  برنج بومی استان به بازار عرضه شود
 • فرماندار شهرستان رشت گفت: ورود برنج هندی به این استان شایسته نیست و بهتر است از تولید بومی استان به بازار عرضه شود.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» ،سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت در جلسه ستاد تنظیم بازار، اظهار کرد: جلسات ما باید با ایجاد انگیزه و شور و هیجان باشد و استان ما استانی است که توفیق پذیرایی از گردشگران را در ابعادی گسترده دارد و همین امر سبب می شود تا ملزم شویم، فضاهای گردشگری مناسب تری را برای آنان مهیا کنیم.

  وی افزود: اگر حضور گردشگران را به صورت مستمر خواهانیم، باید توجه به خدماتی از قبیل بهداشت و نظارت بر قیمت ها را مورد توجه قرار دهیم.

  فرماندار شهرستان رشت در رابطه با توزیع مرغ منجمد، گفت: اساسا توزیع مرغ جهت تنظیم قیمت بازار است و در صورت تورم در توزیع گوشت مرغ گرم، توزیع مرغ منجمد الزامی است.

  نماینده عالی دولت در خصوص واردات برنج خارجی، بیان کرد: ورود برنج هندی به این استان شایسته نیست و بهتر است از تولید بومی استان به بازار عرضه شود.

  شفقی به کیفیت نان اشاره کرد و افزود: در تولید و توزیع نان باید امر توزیع جغرافیایی جمعیت را مدنظر قرار داد.

  وی در رابطه با استفاده از رنگ شیمیایی و جوش شیرین در نان، تصریح کرد: وجود رنگ های شیمیایی و جوش شیرین در نان ها، شیرینی جات و مواد غذایی  بسیار خطرناک بوده و خوشبختانه نظارت و پیگیری لازم در این زمینه وجود دارد.

  شفقی در خصوص افراد متخلف در بازار گفت: با افراد سودجویی که با جان و سلامتی مردم بازی می کنند، برخوردی محکم و قانونی صورت خواهد پذیرفت؛ با توجه به اینکه امسال انتخابات را در پیش داریم باید آرامش خاطر را برای مردم عزیزمان فراهم کنیم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=12834

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *