×

بستری شدن پژمان بازغی در بیمارستان

 • کد نوشته: 2435
 • ۱۳۹۵-۰۳-۲۳
 • 135 بازدید
 • ۰
 • پژمان بازغی بازیگر سینما و تلوزیون که چند روز پیش به دلیل افت فشار به بیمارستان منتقل شد، تشخیص پزشکان نارسائی قلبی بوده است و نهایتاً ۴ روز آینده مرخص می‌شود. به گزارش تابناک گیلان، با پی‌گیری های انجام شده در مورد آخرین شرایط پژمان بازغی و نظر پزشکان وی گفت: حال عمومی پژمان بازغی […]

  بستری شدن پژمان بازغی در بیمارستان
 • پژمان بازغی بازیگر سینما و تلوزیون که چند روز پیش به دلیل افت فشار به بیمارستان منتقل شد، تشخیص پزشکان نارسائی قلبی بوده است و نهایتاً ۴ روز آینده مرخص می‌شود.

  به گزارش تابناک گیلان، با پی‌گیری های انجام شده در مورد آخرین شرایط پژمان بازغی و نظر پزشکان وی گفت: حال عمومی پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون خوب است و به دلیل نارسائی قلبی همچنان باید در بیمارستان بستری باشد.

  او در ادامه درباره این اتفاق گفت: در جریان بازی فوتبال ستاره‌ها در میان زمین و حین بازی این بازیگر سینما با افت فشار مواجه و سریعاً به بیمارستان منتقل شد. در حال حاظر وی تحت مراقبت است و پیش بینی می‌شود ۳ الی ۴ روز دیگر این بازیگر مرخص شود.

  پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند. پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در سریال آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود.

  این بازیگر در آثار سینمایی چون «دوئل»، «سربازهای جمعه»، و مرگ کسب و کار من است» نیز ایفای نقش کرده است. او در حال حاضر فیلم سنیمایی «بارکد» را بر پرده سینماها در حال اکران دارد.

  منبع:تابناک

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=2435

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *