×

بیانیه رضا مهماندوست، سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان علیه رییس فدراسیون ایران

 • کد نوشته: 5116
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۱
 • 55 بازدید
 • ۰
 • بسم الله الرحمن الرحیم ومکرو و مکراله و اله خیر الماکرین باعرض سلام و ادب واحترام محضر مبارک و شریف ملت بزرگ ایران زمین به استحضار هموطنان غیور و باشرف می‌رسانم، درپی مصاحبه بی شرمانه رییس فدراسیون تکواندو و تهمت وافترا به اینجانب و میلاد بیگی باید به عرض برسانم کسی که دم ازغیرت و […]

  بیانیه رضا مهماندوست، سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان علیه رییس فدراسیون ایران
 • بسم الله الرحمن الرحیم
  ومکرو و مکراله و اله خیر الماکرین

  باعرض سلام و ادب واحترام محضر مبارک و شریف ملت بزرگ ایران زمین به استحضار هموطنان غیور و باشرف می‌رسانم، درپی مصاحبه بی شرمانه رییس فدراسیون تکواندو و تهمت وافترا به اینجانب و میلاد بیگی باید به عرض برسانم کسی که دم ازغیرت و عرق ملی و وطن پرستی می زند درسال ۱۳۸۸ در اجلاس فدراسیون جهانی تکواندو در مصر با رییس فدراسیون اشغالگر قدس عکس یادگاری می اندازد.

  در آستانه مسابقات المپیک لندن اینجانب را فقط به دلیل مطالبه حداقل حق و حقوقی که کمیته ملی المپیک برای فرزند بیمارم در نظرگرفته بود نه اینکه پرداخت نکرد بلکه اخراجم کرد و بعد ان افتضاح رادر المپیک به باراورد و با وقاحت تمام از عملکرد ضعیف مدیریتی دفاع کرد در صورتی که در آن برهه زمانی می بایستی ۲ مدال طلا کسب می کردیم پولادگر در آن زمان بایستی به خاطربی کفایتی و حرام کردن بیت المال محاکمه می شد ولی افسوس.

  ملت شریف ایران؛ استدلال پوسیده این آقا این است که بنده نمی بایستی به عنوان سرمربی تیم ملی آذربایجان روبروی تیم ایران کوچ می کردم. اگرایشان یک مقدار سواد ورزشی و شرافت انسانی داشت این درخواست را نمی‌کرد.
  مردم بزرگوار این آقا و کادر فنی درهمین المپیک برزیل قول ۳ مدال رنگارنگ دادند پس چه شد آن سونامی و نابودگر؟ ظاهرا تا تکواندو ایران را نابود نکنند دست بردار نیستند.
  آقای پولادگر اگر واقعا نگران ناراحتی مردم هستید هر چه سریعتر کاسه و کوزه تان را جمع کنید و کار را به دست اهلش بسپارید شاید تکواندو نجات پیدا کند.

  ظاهرا هرکس برخلاف نظر شما حرفی بزند محو و نابودش می کنید. البته خود را نابود کردید و تکواندو ایران و احساسات ۸۰ میلیون ایرانی را. دم از وطن پرستی می زنید باید مجددا یادآوری کنم زمانی که جنابعالی در حال تحصیل در حوزه بودید، اینجانب به عنوان یک رزمنده و سرباز وطن خون ناچیزم را تقدیم وطن نمودم و زخم های آن را تا ابد و با افتخار یدک می‌کشم.

  گفته ای به خاطر پول از ایران رفته ام و مزدور هستم واقعا جای بسی تامل و خجالت دارد برای کسی که دم ازاسلام و مسلمانی دارد. یادم نبود خوارج نهروان هم قرآن می خواندند و دم ازمسلمانی می زدند و قران را سر نیزه کردند. مزدور کسانی هستند که بیت المال و حقوق مردم راضایع می کنند.

  باید تاسف خورد به اعمال و افکارتان چگونه جواب احساسات مردم باشرف ایران را خواهید داد. یادتان نرفته که بعد از اخراج از تیم ملی توسط جنابعالی به مدت یکسال و نیم درایران ماندم ولی به دلیل اینکه من یک مربی بین‌المللی هستم باید مشغول به کار می شدم و کار کردن در فضای مسمومی که شما بوجود آوردید توان کار کردن در اینجا را نداشتم و برخلاف میل باطنی مجبور شدم بروم تا ازغافله جهانی عقب نمانم که الحمدلله حاصل شد.

  در پایان ضمن عذرخواهی از شما ملت شریف وبزرگ ایران به مسئولان محترم و وزیرمحترم ورزش هشدار می دهم تا زمانی که امثال آقای پولادگر بعنوان مدیر در این خاک پاک مشغول به وقت تلف کنی باشند، عاقبت ورزش همین می شود که می بینید. به جز سرافکندگی در میادین ورزشی و بین‌المللی چیزی عایدمان نمی شود.

  سرباز کوچک وطن – رضا مهماندوست

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5116

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *