×

تبریک بانوان کمیسیون فرهنگی به کیمیا علیزاده بانوی مدال آور المپیک

 • کد نوشته: 5088
 • ۱۳۹۵-۰۵-۳۰
 • 133 بازدید
 • ۰
 • بانوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پیامی مدال آوری دختر تکواندوکار کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ ریو را تبریک گفتند. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، کیمیا علیزاده در مسابقات تکواندو المپیک ریو ۲۰۱۶ موفق به کسب مدال برنز در وزن ۵۷- کیلو گرم شد و بانوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به تاریخ […]

  تبریک بانوان کمیسیون فرهنگی به کیمیا علیزاده بانوی مدال آور المپیک
 • بانوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پیامی مدال آوری دختر تکواندوکار کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ ریو را تبریک گفتند.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم، کیمیا علیزاده در مسابقات تکواندو المپیک ریو ۲۰۱۶ موفق به کسب مدال برنز در وزن ۵۷- کیلو گرم شد و بانوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به تاریخ ساز کشور در عرصه ورزش بانوان تبریک گفتند.

  در متن تبریک آمده است:

  “افتخار آفرینی کسب اولین مدال قهرمانی در مسابقات المپیک توسط خانم کیمیا علیزاده که باعث مسرت و شادمانی دختران و زنان ایرانی شد را تبریک می گوییم.

  این رخداد مهم در تاریخ کشورمان نشان از آن دارد که چنانچه به ورزش دختران و زنان ایران اسلامی توجه شود پا به پای مردان افتخار آفرین خواهند بود.”

  این پیام به امضای “سیده فاطمه ذوالقدر” عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی،”پروانه سلحشوری” عضو کمیسیون فرهنگی و رئیس فراکسیون زنان و “طیبه سیاوشی” عضو کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیته زن، خانواده و تربیت بدنی رسیده است.

  منبع :خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5088

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *