×

تغییر دبیر و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان

 • کد نوشته: 13612
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۷
 • 48 بازدید
 • ۰
 • اسماعیل عبدالهی، دبیر و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان تغییر کرد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» و به نقل از روابط عمومی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان، بر اساس ابلاغ سیدکاظم دلخوش، آقای احمد آقایی تا زمان معرفی دبیر و سخنگوی جدید هیات نظارت استان […]

  تغییر دبیر و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان
 • اسماعیل عبدالهی، دبیر و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان تغییر کرد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» و به نقل از روابط عمومی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان، بر اساس ابلاغ سیدکاظم دلخوش، آقای احمد آقایی تا زمان معرفی دبیر و سخنگوی جدید هیات نظارت استان گیلان، به عنوان سرپرست هیات نظارت تعیین و وظایف محوله را بر عهده خواهند داشت.

  برهمین اساس در نامه سید کاظم دلخوش به رییس هیات مرکزی نظارت بر اتتخابات شوراهای اسلامی کشور آمده است:بدین وسیله با عنایت به حکم آن هیات محترم و شروع به کار اینجانب به عنوان رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی استان گیلان و به جهت برنامه ریزی و استفاده از توان نیروهای مستعد، ضمن تشکر از اسماعیل عبدالهی، خاتمه کار ایشان به عنوان دبیر اجرایی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان اعلام می شود. ان شا الله متعاقبا و به فوریت نسبت به معرفی دبیر هیات نظارت گیلان اقدام خواهد شد و احمد آقایی به عنوان قائم مقام هیات تا اطلاع ثانوی مسوولیت انجام امور را عهده دار خواهند بود.
  منبع:ایسنا

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13612

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *