×

تغییر سه فرماندار گیلان نهایی شد

 • کد نوشته: 6914
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۵
 • 58 بازدید
 • ۰
 • اگرچه تنها هفت ماه تا انتخابات باقی ماند‌ه است اما همانگونه که وزیر کشور گفته بود دولت اگر در ارزیابی‌ها به این نتیجه برسد که استاند‌ار یا فرماند‌اری آن طور که باید‌ و شاید‌ د‌ر اجرای وظایف و برنامه‌ها فعال نبود‌ه در دستور تعویض و تغییر قرار می گیرد.به گزارش گیل و دیلم در همین […]

  تغییر سه فرماندار گیلان نهایی شد
 • اگرچه تنها هفت ماه تا انتخابات باقی ماند‌ه است اما همانگونه که وزیر کشور گفته بود دولت اگر در ارزیابی‌ها به این نتیجه برسد که استاند‌ار یا فرماند‌اری آن طور که باید‌ و شاید‌ د‌ر اجرای وظایف و برنامه‌ها فعال نبود‌ه در دستور تعویض و تغییر قرار می گیرد.

  به گزارش گیل و دیلم در همین راستا یک منبع آگاه در استانداری گیلان از قطعی شدن تغییر سه فرماندار خبر داد و اظهار کرد: مراحل اداری روند صدور حکم هم اکنون در تهران در حال انجام است.

  بر اساس این گزارش علی فتح اللهی فرماندار تالش از این شهرستان خداحافظی کرده و سیدعیسی مهدوی فرماندار کنونی رشت که سابقه سالها مدیریت در استانداری گیلان را در کارنامه کاری خود دارد جایگزین وی در شهرستان تالش خواهد شد.

  با توجه به خالی شدن پست فرمانداری رشت سیروس شفقی فرماندار کنونی بندر آستارا نیز جایگزین مهدوی در فرمانداری رشت خواهد شد.

  یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان نیز به آستارا می رود تا اولین تجربه فرمانداری خود را در این شهرستان سپری کند. /دیار میرزا
  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6914

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *