×

تقدیر استاندار از مدیر کل میراث فرهنگی گیلان

 • کد نوشته: 9362
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۶
 • 239 بازدید
 • ۰
 • استاندار گیلان از مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان از رضا علیزاده به منظور اقدامات صورت گرفته در جهت توسعه پایدار، ایجاد اشتغال ، بهبود […]

  تقدیر استاندار از مدیر کل میراث فرهنگی گیلان
 • استاندار گیلان از مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان تقدیر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان از رضا علیزاده به منظور اقدامات صورت گرفته در جهت توسعه پایدار، ایجاد اشتغال ، بهبود و ارتقای سطح زندگی روستایی و حفظ و نگهداری و اداره ی بهتر اکوسیستم های روستایی تقدیر کرد.

  در متن تقدیر نامه آمده است:

  توجه به امور توسعه ای روستاها به عنوان زیربنای توسعه جامعه منجر به تولید ثروت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها می شود و امروزه با تلاش و پشتکار دست اندرکاران این بخش می توان به توانمند سازی هر چه بیشتر روستاها امیدوار بود.

  بدین وسیله از اقدامات ارزشمندتان جهت توسعه پایدار، ایجاد اشتغال ، بهبود و ارتقای سطح زندگی روستایی و حفظ و نگهداری و اداره ی بهتر اکوسیستم های روستایی قدردانی می نمایم.

  امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید همواره موفق و موید باشید.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9362

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *