×

تلاش جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از استانداری گیلان

 • کد نوشته: 3171
 • ۱۳۹۵-۰۳-۳۱
 • 58 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم لاهیجان از تلاش جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از استانداری گیلان خبر داد. ذبیح الله نیکفر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تحقیق و تفحص از استانداری گیلان، افزود: نبود تعامل از سوی استانداری گیلان با نمایندگان باعث شده در انتخاب فرمانداران به ویژه در یکی از شهرستان […]

  تلاش جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از استانداری گیلان
 • نماینده مردم لاهیجان از تلاش جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از استانداری گیلان خبر داد.

  ذبیح الله نیکفر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تحقیق و تفحص از استانداری گیلان، افزود: نبود تعامل از سوی استانداری گیلان با نمایندگان باعث شده در انتخاب فرمانداران به ویژه در یکی از شهرستان های استان همکاری لازم را با منتخبان مردم شاهد نباشیم.

  نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمی توان فردی را به عنوان فرماندار یکی از شهرستان ها در استان گیلان انتخاب کرد که در مسئولیت های قبلی خود دارای مشکل بوده، لذا به نظر می رسد این انتخاب نوعی تحمیل به نمایندگان است.

  این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در انتخاب فرماندار هیچ هماهنگی با نماینده آن شهرستان صورت نگرفته لذا باید پاسخ روشنی در این زمینه داده شود.

  نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر این مشکل، معضلات دیگری در زمینه کشاورزی نیز وجود دارد و استانداری باید پاسخ دهد که چه اقدامی انجام داده است؛ بر این اساس تعدادی از نمایندگان مجلس در تلاش هستند تا درخواست تحقیق و تفحص از استانداری گیلان به جریان افتد.

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3171

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *