×

توزیع بیش از ۲ هزار تن اقلام پرمصرف شب عید در گیلان

 • کد نوشته: 86891
 • ۱۴۰۱-۱۲-۱۲
 • 62 بازدید
 • ۰
 • مدیر کل صمت گیلان از توزیع بیش از ۲ هزار تن کالای اساسی در فروشگاه‌های بزرگ استان برای تنظیم بازار شب عید خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، تیمور پور حیدری مدیر کل صمت گیلان گفت: برای تنظیم بازار شب عید در گیلان ، حدود ۲ هزار و ۱۱۳ تن کالای اساسی از […]

  توزیع بیش از ۲ هزار تن اقلام پرمصرف شب عید در گیلان
 • مدیر کل صمت گیلان از توزیع بیش از ۲ هزار تن کالای اساسی در فروشگاه‌های بزرگ استان برای تنظیم بازار شب عید خبر داد.

  به گزارش گیل و دیلم ، تیمور پور حیدری مدیر کل صمت گیلان گفت: برای تنظیم بازار شب عید در گیلان ، حدود ۲ هزار و ۱۱۳ تن کالای اساسی از ۱۹ اسفند در فروشگاه‌های بزرگ رشت و شهرستان‌ها با هماهنگی اصناف و فرمانداری‌ها توزیع خواهد شد.

  تیمور پور حیدری با اشاره به تامین کالا‌های پرمصرف بازار شب عید در گیلان، افزود: تاکنون صد تن سیب، ۳۰۰ تن پرتقال، ۳۳۰ تن شکر با قیمت ۲۱ هزار تومان در بسته‌های یک کیلویی، هزار و ۱۸۳ تن برنج هندی با قیمت هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان برای تنظیم بازار استان در شب عید ذخیره شده است.

  وی از ذخیره مقادیر مناسبی مواد خوراکی پروتئینی و گوشت در گیلان خبر داد و اضافه کرد: همچنین ۲۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۴۵ هزار تومان، ۳۴۷ تن گوشت منجمد گوساله با قیمت گوشت گردن ۱۵۰ هزار تومان، راسته ۱۶۵ هزار تومان، قلوه گاه ۱۳۰ هزار تومان و ران به قیمت ۱۵۵ هزار تومان تاکنون در سردخانه‌های گیلان ذخیره شده است.

  مدیر کل صمت گیلان گفت: برای تسهیل در خرید کالا‌های اساسی با نرخ مصوب دولتی و رفاه حال شهروندان ، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا هم در آستانه شب عید در استان راه اندازی می‌شود

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86891

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *