×

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان خبر داد:
توزیع ۸ میلیون لیتر سوخت بین کشاورزان گیلانی

 • کد نوشته: 102277
 • ۱۴۰۳-۰۲-۲۸
 • 19 بازدید
 • ۰
 • مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: از اسفند ۱۴۰۲ تاکنون بیش از ۸ میلیون لیتر نفتگاز برای ماشین‌آلات کشاورزی بین شالیکاران استان توزیع شده است.....
  توزیع ۸ میلیون لیتر سوخت بین کشاورزان گیلانی
 • به گزارش گیل و دیلم ، مجتبی شکوری در گفتگویی گفت: با آغاز آماده‌سازی شالیزارهای گیلان برای سال زراعی جدید از اسفند ۱۴۰۲ تا به امروز، ۸ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۴۱۷ لیتر نفت و گاز برای مصرف ماشین‌آلات کشاورزی به شالیکاران گیلانی تحویل داده شد.

  وی افزود: این مقدار سوخت برای مصرف ۶ هزار و ۳۳ دستگاه ادوات کشاورزی پلاک دار مانند تراکتور و تیلر بین شالیکاران گیلانی از سال گذشته تا به امروز توزیع شده است.

  مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از کاهش مصرف بیش از یک میلیون لیتر نفتگاز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: افزایش نظارت بر مصارف ادوات کشاورزی و پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی در گیلان از دلایل کاهش مصرف سوخت برای ماشین‌آلات کشاورزی در استان است.

  مجتبی شکوری بیشترین میزان سوخت مصرفی برای ماشین‌آلات کشاورزی گیلان را در ناحیه مرکزی استان و شهرستان رشت در این مدت اعلام کرد و افزود: میزان نفتگاز مصرفی ماشین‌آلات کشاورزی در ناحیه مرکزی و شهرستان رشت شامل رشت، سنگر، خشکبیجار، لشت نشا، خمام، کوچصفهان، شفت و احمدسرگوراب در سال زراعی جدید بیش از یک میلیون و ۹۲۶ هزار لیتر و بیشتر از دیگر مناطق اعلام شده است

  نویسنده: امید غمخوار

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=102277

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *