×

جانشین پلیس راهور ناجا: بودجه سالیانه ناجا برای ساخت و ساز پاسگاه‌ها بسیار ناچیز است

 • کد نوشته: 6390
 • ۱۳۹۵-۰۷-۱۳
 • 46 بازدید
 • ۰
 • سردار موسی امیری ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان فومن اظهار داشت: ساخت و سازها برای انجام وظیفه بهتر و حفظ عزت و اقتدار حاکمیت در سطح شهرستان و استان انجام می‌شود. جانشین پلیس راهور ناجا گفت: احداث پاسگاه‌های پلیس بر اساس وظیفه قانونی تحت نظر وزارت راه وشهرسازی انجام می‌شود و […]

  جانشین پلیس راهور ناجا: بودجه سالیانه ناجا برای ساخت و ساز پاسگاه‌ها بسیار ناچیز است
 • سردار موسی امیری ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان فومن اظهار داشت: ساخت و سازها برای انجام وظیفه بهتر و حفظ عزت و اقتدار حاکمیت در سطح شهرستان و استان انجام می‌شود.

  جانشین پلیس راهور ناجا گفت: احداث پاسگاه‌های پلیس بر اساس وظیفه قانونی تحت نظر وزارت راه وشهرسازی انجام می‌شود و وزارت راه موظف است زمین برای ساخت این پاسگاه‌ها در اختیار پلیس قرار دهد.

  سردار امیری با اشاره به اینکه دغدغه زیادی درحوزه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهرستان‌ها داریم، افزود: در برخی از شهرها و همین استان گیلان از اینکه برخی از ساختمان‌های پلیس درحد شأن مردم آن نیست شرمنده‌ایم.

  جانشین فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تصریح کرد: در مورد شهرستان فومن شنیده بودیم که مکان مناسبی در اختیار ندارند ولی هم اکنون ساختمان مناسبی را ساختند که به اقتدار و عزت ناجا در شهرستان افزوده است.

  سردار امیری با اشاره به اینکه بودجه سالیانه ما برای ساخت و سازها بسیار ناچیز است که آن را هم به شهرستان‌های با اولویت بالا اختصاص می‌دهیم، اعلام کرد: بودجه ما کفایت توزیع مناسب آن در سطح کشور را نمی‌دهد.

  جانشین فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: با بودجه اندک و با کمک بخش‌های مختلف مردمی و خیران و شهرداری‌ها می‌توانیم ساختمان‌های بیشتری برای ارائه خدمات بهتر به مردم اختصاص دهیم.

  سردار امیری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص “امنیت مردم محور” خاطرنشان کرد: در بحث زیرساخت‌های امنیتی نیاز به کمک مردم داریم و این امر همراهی همه مسئولان، مردم وخیران را می‌طلبد.

  منبع: خبرگزاری تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6390

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *