×

جعفرزاده ایمن آبادی : سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، دارای ۱۲ پرونده در مجامع حقوقی/ سکاندار سازمان، دو فیش حقوقی دارد

 • کد نوشته: 5209
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۶
 • 94 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم رشت در مجلس دهم با انتقاد از عملکرد برخی از زیر مجموعه های جمعیت هلال احمر، گفت: سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در حال حاضر ۱۲ پرونده کلان در مجامع حقوقی دارد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد از عملکرد برخی از زیر مجموعه های […]

  جعفرزاده ایمن آبادی : سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، دارای ۱۲ پرونده در مجامع حقوقی/ سکاندار سازمان، دو فیش حقوقی دارد
 • نماینده مردم رشت در مجلس دهم با انتقاد از عملکرد برخی از زیر مجموعه های جمعیت هلال احمر، گفت: سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در حال حاضر ۱۲ پرونده کلان در مجامع حقوقی دارد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد از عملکرد برخی از زیر مجموعه های جمعیت هلال احمر،گفت: سازمان تدارکات پزشکی زیرمجموعه جمعیت هلال احمر در حال حاضر ۱۲ پرونده کلان در مجامع حقوقی دارد.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سازمان تدارکات پزشکی گل سرسبد شرکت های زیرمجموعه هلال احمر است، افزود: سازمان تدارکات پزشکی هلدینگ دارویی بوده که شرکت های داروسازی سها، تجهیزات پزشکی سها، سهاجیا، شرکت پخش داروخانه ها، شرکت بازرگانی را در زیر مجموعه خود دارد.

  وی با بیان اینکه شرکت رشد هلال از جمله شرکت های زیرمجموعه سازمان تدارکات پزشکی است، گفت: یاسین رامین مدیرعامل این شرکت که محل اصلی آن در آلمان بود اکنون دستگیر شده است.

  وی با تاکید بر اینکه علت دستگیری وی به دلیل دریافت پول و عدم تهیه دارو بوده است، تصریح کرد: سازمان تدارکات پزشکی در حال حاضر ۱۲ پرونده کلان در مجامع حقوقی دارد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه دکتر ج. ف از بهمن سال ۱۳۹۴ سکاندار سازمان تدارکات پزشکی شده است، افزود: وی از اقوام نزدیک ابوالحسن فقیه است و در زمان آقای احمدی نژاد مدیر داروسازی سها بوده که وی از بهمن ماه تا امروز چندین سفر خارجی و قابل تأمل رفته و دارای ۲ فیش حقوقی است یعنی به مدیرحسابداری اعلام کرده است که فیش حقوقی من را دو فیشه بگیرید.

  این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: دکتر ج.ف از اواسط بهمن ماه ۱۳۹۴ که به عنوان سرپرست سازمان تدارکات پزشکی انتخاب شد بلافاصله دستور اخراج قراردادی های سازمان در حدود ۲۵ نفر را صادر و موجی از ناراضایتی در سازمان به وجود آورد.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر به طور کلی در دست مدیران احمدی نژاد است، گفت: از آقای گرجی معاون مالی جمعیت گرفته تا لیالی معاون پارلمانی و سوداگر مدیران مالی جمعیت تا رئیس سازمان داوطلبان، رئیس سازمان تدارکات پزشکی همگی از مدیران احمدی نژاد هستند.

  منبع:خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5209

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *