×

جعفرزاده ایمن آبادی: ضرورت پرهیز از برخورد سیاسی با پرونده املاک نجومی/در برخورد با تخلفات با هیچ فرد یا نهادی تعارف نداریم

 • کد نوشته: 5349
 • ۱۳۹۵-۰۶-۱۴
 • 62 بازدید
 • ۰
 • عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با تاکید بر پرهیز از برخورد سیاسی با تخلفات دستگاه‌ها، گفت: تخلفات اعم از فیش های حقوقی یا فساد در شهرداری باید بررسی و با مفسده برخورد شود. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در واکنش به دستور وزیر کشور مبنی بر بررسی پرونده واگذاری املاک به […]

  جعفرزاده ایمن آبادی: ضرورت پرهیز از برخورد سیاسی با پرونده املاک نجومی/در برخورد با تخلفات با هیچ فرد یا نهادی تعارف نداریم
 • عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با تاکید بر پرهیز از برخورد سیاسی با تخلفات دستگاه‌ها، گفت: تخلفات اعم از فیش های حقوقی یا فساد در شهرداری باید بررسی و با مفسده برخورد شود.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در واکنش به دستور وزیر کشور مبنی بر بررسی پرونده واگذاری املاک به مدیران شهری، گفت: اخباری در مورد اتفاقاتی در شهرداری تهران چون رانت و واگذاری املاک به مدیران شهری مطرح شده که ضروری است دستگاه‌های نظارتی نسبت به بررسی آن اقدام کنند.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفاوتی بین دستگاه‌های دولتی و غیر‌دولتی در برخورد با تخلفات و بروز فساد وجود ندارد، گفت: تخلفات اعم از فیش های حقوقی یا فساد در شهرداری باید بررسی و با مفسده برخورد شود هرچند باید انصاف را نیز در نظر گرفت و به زحمات مدیریت شهری تهران هم توجه داشت.

  در هنگام برخورد با تخلفات شهرداری، زحمات مدیریت شهری نباید نادیده گرفته شود

  وی افزود: در ارائه گزارش فیش های حقوقی، صداوسیما این گزارش که در مجموع شامل ۵۰ نفر می‌شد را اطلاع رسانی کرد در حالیکه شان صدا‌وسیما ورود به بازی‌های سیاسی نیست، در واقع وظیفه صدا و سیما اطلاع رسانی است و انتظار می‌رود متناسب با جایگاه خود برخورد عادلانه داشته باشد تا مردم به سمت ماهواره و رسانه خارجی نروند و اطلاعات اشتباه دریافت نکنند.

  این نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صدا و سیما باید اعتماد ملی را جلب کند، تصریح کرد: وقتی صدا و سیما با دولت زاویه ‌می‌گیرد و موضوع فیش‌های حقوقی را نجومی می‌کند اما در مورد سایر موضوعات و دل نگرانی‌ها مانند واگذاری املاک به مدیران شهری و شورای شهر تهران و ایجاد شبهه حتی گزارش ساده هم ارائه نمی‌کند سبب بروز ناراحتی و دلخوری مردم می‌شود.

  وی با بیان اینکه قصد قضاوت درباره صحت یا عدم صحت خبر واگذاری املاک به مدیران شهری را ندارم، گفت: قضاوت تا زمانی که بررسی‌ها صورت نگرفته، درست نیست اما اطلاع رسانی درباره فیش‌های حقوقی هم پیش از بررسی نهایی صورت گرفت.

  نماینده مردم رشت در مجلس دهم، معتقد است: در برخورد و بررسی پرونده مذکور زحمات شهرداری تهران هم باید در نظر گرفته شود کما اینکه در زمان مدیریت کرباسچی هم گفته شد مشکلات در کنار زحمات سنجیده و از برخورد سیاسی پرهیز شود، البته در برخوردها با هر فرد و نهاد دولتی یا غیر دولتی که فساد کند نباید تعارف داشت.

  این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در برخورد با متخلفان همه جوانب با هم در نظر گرفته شود، گفت: در طول پانزده سال گذشته سابقه ورود مجلس به مشکلاتی چون پرونده واگذاری املاک به مدیران شهری وجود ندارد اما در صورتی که مستندات محکم و روشنی در این خصوص به مجلس ارائه شود، با هیچ فرد یا نهادی تعارف نخواهیم داشت.

  عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر تهران به دلیل افشای تخلفات در ماه‌های پایانی شورای چهارم شهر تهران، گفت: چرا اعضای شورای اسلامی شهر تهران بعد از ۳ سال و نیم اقدام به افشاگری کردند، با این حال و در این شرایط باید بدون توجه به مسائل سیاسی و کاملا بی طرفانه به مشکل پرداخت.

  منبع : خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5349

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *