×

جعفرزاده ایمن آبادی: میزان سالانه یارانه نقدی ۳۰۰ درصد بیشتر از رقم تملک دارایی های سرمایه ای است

 • کد نوشته: 5085
 • ۱۳۹۵-۰۵-۳۰
 • 73 بازدید
 • ۰
 • عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به ضرورت اجرای صحیح قانون هدفمندی از سوی دولت،گفت: میزان سالانه یارانه نقدی ۳۰۰ درصد بیشتر از رقم تملک دارایی های سرمایه ای است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید برضرورت اصلاح مسیر هدفمندی ازسوی دولت با حذف اقشار پردرآمد از […]

  جعفرزاده ایمن آبادی: میزان سالانه یارانه نقدی ۳۰۰ درصد بیشتر از رقم تملک دارایی های سرمایه ای است
 • عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به ضرورت اجرای صحیح قانون هدفمندی از سوی دولت،گفت: میزان سالانه یارانه نقدی ۳۰۰ درصد بیشتر از رقم تملک دارایی های سرمایه ای است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید برضرورت اصلاح مسیر هدفمندی ازسوی دولت با حذف اقشار پردرآمد از دریافت یارانه نقدی،گفت:متاسفانه دربحث حقوق های میلیونی نیز دولت غفلت داشته که این ضعف نظارت ها چه در مسیر اصلاح قانون هدفمندی و چه در مسیر حقوق های غیرمتعارف توجیه ندارد.

  نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:وجود فیش های چندمیلیونی و همچنین پرداخت یارانه نقدی به شیوه ناصحیح آن غیرقابل توجیه است؛زیرا این دو معضل دست درازی به بیت المال است.
  دولت درباره حذف دهک های پردرآمد از دریافت یارانه کوتاهی کرده است.
  وی تاکید کرد:دولت درخصوص حذف کسانی که نباید یارانه بگیرند کوتاهی کرده است و این قصور هزینه سنگینی برای دولت در پی خواهد داشت.
  جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه انتظار داشتیم دولت شجاعانه در ابتدای کار خود یارانه دهک های بالا را حذف کند تا امروز شاهد این مسائل نباشیم، تصریح کرد: با حذف دهک های پردرآمد از دریافت یارانه کسانی که نباید یارانه می گرفتند حذف و منابع دولت تامین خواهد شد.
  وی ادامه داد:دولت تقریبا سالیانه ۳۰۰ درصد بیشتر از رقم تملک دارایی های سرمایه ای یارانه به مردم پرداخت می کند که این رقم به جای اینکه صرف توسعه زیرساخت های کشور در زمینه های مختلف شود؛به یارانه نقدی اختصاص می یابد که این ضربه مهلکی به کشور زده و از ارایه خدمات رفاهی به مردم کاسته است.

  عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت می تواند با منابع هدفمندی به تکمیل زیرساخت ها و همچنین رفع معضل بیکاری بپردازد،تصریح کرد: با توجه به اینکه عدم حذف دهک های پردرآمد قبل از این جرم شناخته شده بود؛اما هنوز هم بی توجهی به قانون با برخورد جدی مجلس درصورت عدم اجرا همراه خواهد شد.

  منبع:خانه ملت

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5085

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *