×

جمالی: رعایت مرّ قانون، عدالت و انصاف در انتخابات مد نظر ما است

 • کد نوشته: 14060
 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۶
 • 71 بازدید
 • ۰
 • عضو هیات عالی نظارت برانتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان گفت: بازرسی از فرمانداری‌ها و دفاتر هیات نظارت شهرستان‌ها صورت گرفته و هدف رعایت مر قانون، عدالت، انصاف و انجام اقداماتی است که در فرآیند بسیار برگزاری انتخاباتی سالم حائز اهمیت می‌باشد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، دکتر منوچهر جمالی، نماینده مردم شهرستان رودبار […]

  جمالی: رعایت مرّ قانون، عدالت و انصاف در انتخابات مد نظر ما است
 • عضو هیات عالی نظارت برانتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان گفت: بازرسی از فرمانداری‌ها و دفاتر هیات نظارت شهرستان‌ها صورت گرفته و هدف رعایت مر قانون، عدالت، انصاف و انجام اقداماتی است که در فرآیند بسیار برگزاری انتخاباتی سالم حائز اهمیت می‌باشد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، دکتر منوچهر جمالی، نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر برکت برای مردم گیلان در خصوص روند اجرایی و اقدامات صورت گرفته در این هیات، اظهار کرد: بعد از پذیرش مسئولیت هیات عالی نظارت استان توسط دکتر دلخوش و اعضاء هیات نظارت با حضور دکتر حسنی و بنده هماهنگی‌های لازم در بین هر سه عضو وجود دارد و هیات‌های شهرستان‌ها شکل گرفته و روال قانونی در این خصوص به خوبی پیش می‌رود.

  وی افزود: بازرسی از فرمانداری‌ها و دفاتر هیات نظارت شهرستان‌ها صورت گرفته و هدف رعایت مر قانون، عدالت، انصاف و انجام اقداماتی است که در فرآیند بسیار برگزاری انتخاباتی سالم حائز اهمیت می‌باشد و انتظار است که انتخابات خوبی را پشت سر بگذاریم.

  جمالی گفت: رئیس هیات عالی استان و دو عضو هیات آماده دریافت پیشنهادات سازنده مردم عزیز برای برگزاری پرشور انتخابات هستند.

  عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان بیان کرد: انتخابات سالم با حضور حداکثری مد نظر ماست و در این مسیر، حضور پرشور مردم حمایت از نظام، حمایت از ولایت فقیه است و اعتقاد دارم این حضور حداکثری دشمنان ما را ناامید خواهد کرد.

  وی ادامه داد: با توجه به انگیزه بالا و شرایط کنونی در این فرآیند و تصمیمی که همه دوستان برای رعایت قانون دارند، یقینا انتخابات روند اجرایی مناسبی را طی خواهد کرد.

  جمالی اضافه کرد: از همه دوستانی که تصمیم به ثبت‌نام دارند تقاضا داریم در این چرخه قانونی تابع قانون بوده تا انتخابات خوبی را مثل همیشه داشته باشیم.

  نماینده مردم شهرستان رودبار با اشاره به همکاری دستگاه‌های اجرایی استان گیلان با هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان، خاطر نشان کرد: همکاری‌های خوبی تاکنون صورت گرفته و رضایت هم وجود دارد، از همین جا از همه عزیزان دعوت می‌کنیم که مدیران همکاری‌های بیشتر و عملیاتی تا روز و پایان انتخابات با هیات عالی نظارت استان داشته باشند.

  وی در خاتمه ضمن تشکر از دکتر دلخوش، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان و دکتر حسنی، نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، از همه اعضای ستادی مستقر در هیات عالی نظارت استان که در برگزاری انتخابات تمام تلاش و کوشش خود را معطوف دارند، تشکر و قدردانی نمود.
  منبع:ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=14060

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *